Dilovası’nda darbe karşıtı nöbetlere devam ediliyor

Dilovası’nda darbe karşıtı nöbetlere devam ediliyor
04 Ağustos 2016, Perşembe - 12:20

Dilovası Belediyesi önünde vatandaşlar Milli iradeye darbe teşebbüsünün  ardından demokrasi nöbetine 20. Günde de devam ediliyor.

Dilovası Belediyesi önündeki alanda demokrasi nöbetine,  yirminci  günde de binlerce ilçe halkıyla birlikte  Ak Parti’nin İl Kadın Kolları Başkanı  Serpil Yılmaz katıldı.

Güneşin batmasıyla birlikte Belediye önündeki alanda toplanan vatandaşlar  yine Kuran-ı Kerim tilaveti ile dualar edilerek başladı.

Belediye hizmet binası önündeki demokrasi nöbetine Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin  Belediye Başkanı Ali Toltar’ın yanı sıra, Ak Parti’nin İl Kadın Kolları Başkanı   Serpil Yılmaz , İlçe Başkanı Osman Akbulut,  CHP İlçe Başkanı Kerem Aydemir, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları,  sivil toplum örgütü temsilcileri, ilçede bulunan  siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Belediye Başkanı Ali Toltar yaptığı konuşmada “Demokrasi nöbetlerimizi burada olmakla büyük bir görev yapan değerli ilçe halkımıza Ak Parti’nin İl Kadın Kolları Başkanı   Serpil Yılmaz hanımefendinin katılımına teşekkür ediyorum.  Bu ülkeye ihanet etmeye çalışan hainlere halkımız canıyla kanıyla çarpışarak cevabını verdi.  Bu aziz millete silah çeken, kardeşliğimizi, birliğimizi, beraberliğimizi kasta edenler en ağır şekilde cezalarını çekecekler. Ülkemizin dört bir köşesinde sokaklara çıkan halkımıza ve darbe girişimine karşı yirminci günde de milli birliğimize destek veren tüm siyasi partilere ve yöneticilerine de teşekkür ediyoruz. Bugün birlik olma günüdür. Sayın Cumhurbaşkanımız Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan meydanlardan çekilebilirsiniz diyene kadar bu meydanlarda demokrasi nöbetine devam edeceğiz. Allah birliğimizi dirliğimizi ve huzurumuzu bozmak isteyenlere fırsat vermesin. Hepinizi saygı ve muhabbetle selamlıyorum” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki