Dilovası’nda Haziran ayı meclis toplantısı yapıldı.

Dilovası’nda Haziran ayı meclis toplantısı yapıldı.
03 Haziran 2016, Cuma - 13:51

Dilovası Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısı Dilovası  Belediye Başkanı Ali Toltar’ın  meclis başkanlığında gerçekleştirildi.

Dilovası Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısı Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın meclis başkanlığında gerçekleştirildi. Yoklama ve Mayıs ayı meclis birleşimine ait karar özetlerinin oylanmasıyla başladı. Gündeme alınan diğer gündem maddeleriyle meclis toplantısı devam etti.

Belediye Başkanı Ali Toltar yaptığı açıklamada “Haziran ayı meclis toplantısı hayırlara vesile olmasını diliyorum. İlçemiz her yönüyle değişim ve gelişim süreci yaşamaktadır. Bu değişim gelişim sürecinde Belediye Meclis üyelerimizin de çok büyük olumlu katkıları vardır. Hepinize bir kez daha teşekkür ediyorum dedi.

Belediye Başkanı Ali Toltar meclis gündemine ait maddelerin görüşülmesine geçildi. Tek tek okunarak oylanan maddelerde meclis üyelerinin görüşleri alındı ve gerekli izahatlar yapılarak oy birliği ile kabul edildi.

Dilovası Belediyesi Temmuz  ayı meclis toplantısı 1 temmuz  Cuma  günü saat 11.00’te toplanmasına oy birliği ile kabul edildi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki