Dilovası’nda hizmetler değerlendirildi

10 Aralık 2015, Perşembe - 15:07

Kocaeli Valiliğince 12 ilçede yapılan değerlendirme toplantıları Dilovası İlçesiyle devam etti.  Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nun başkanlığında yapılan toplantıda İlçe Kaymakamı Hulusi Şahin ve Belediye Başkanı Ali Toltar hizmet ve çalışmalarla ilgili sunum yaptılar.

 Dilovası Belediyesi  Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya; Kocaeli Valisi  Hasan Basri Güzeloğlu’nun yanısıra, Vali Yardımcısı Osman Sarı, Dilovası Kaymakamı Hulisi Şahin, Dilovası  Belediye Başkanı Ali Toltar,  Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Şenol Ergüney, İl Sağlık Müdürü Dr. Mürsel Durmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik,  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü, Kocaeli Halk Sağlığı Müdürü Sinan Öztürk,   Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Ersan Aytaç,  Ticaret İl Müdür Vekili Veysi Uzunkaya,  Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İlhan Aydın, İŞKUR İl Müdürü Ulvi Yılmaz, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İlhan Özel, ilçe daire müdürleri, belediye meclis üyeleri, siyasi partilerin ilçe başkanları, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

 Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu konuşmada; “İlçe Değerlendirme Toplantılarımızı tüm ilçelerimizde, ilçelerimizin mevcut durumunu, devam eden yatırımları, buna bağlı olarak planlanan projeleri ve hizmetleri, varsa gündemdeki işbirliği gerektiren konuları hem biranda bir bütün olarak görmek, hem de sonuca odaklı bir hizmet anlayışı içerisinde hep birlikte değerlendirmek amaçlı yapıyoruz. Yönetimimizin ve hizmet anlayışımızın merkezinde insan odaklı bir bakış açısında insana dayalı her ne varsa, insanımızın beklentileri, istekleri, yatırım ve benzeri bütün alanlardaki talep ve dileklerini en önemli ve öncelikli sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Bir bütün olarak baktığımızda Kocaelimizin her köşesine, her kişisine ve her meselesine bu bakışla yaklaşmak ve çözüm odaklı bir yönetim anlayışı içerisinde sorunları çözerek, insanımıza ilişkin yaşam düzeyini ve kalitesini her geçen gün daha iyiye ve güzele götürmek amaçlı bir hizmet anlayışını temsil ediyoruz. Bir büyük gelenek ve derinliği hem bugün temsil eden, hem de yaşatan bir yönetim  anlayışına sahip olan bizler, insanı yaşatmanın devleti yaşatmakla bir olduğunu ve hem yaratılışta, hem de yönetim anlayışında insanın bir merkez olduğunu biliyoruz. Bu toplantıda söylenen her sözü kayıt altına alarak, ilgililerine bildirmiş olacağız. Bu toplantılar belki bir ilk ancak bilinmelidir ki son olmayacaktır. Bu toplantıların sonuçları en geç 6 ay içerisinde yeniden bir araya gelinerek, alınan mesafeler, iletilen konulara bağlı gelişmeler tekrar gözden geçirilecek ve sonuçlar paylaşılacaktır ” dedi.

 Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin’in yaptığı sunumla, ilçede yapılan,  yapımı devam eden ve yapılması gereken  yatırımlar ve projeler ile ilgili çalışmaları tek tek anlattı.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’da yaptığı sunumla Dilovası’nda Belediyenin yaptığı hizmet ve çalışmalar tek tek anlatılarak bilgiler verildi. Belediyenin yapmış olduğu  imar çalışmaları, eğitime verilen destekler, halka yapılan sosyal yardımlar, çevresel çalışmalar gibi onlarca konuyu  maddeler halinde sunumla anlatıldı.

Salonda bulunan halk ve STK temsilcilerin soru ve önerilerini de tek tek not olan Belediye Başkanı Ali Toltar ve İlçe Kaymakamı Hususi Şahin, vatandaşa sorunsuz ve kalıcı hizmet giderilmesi, yapılan hizmetlerin de kalıcı olması için gereken hassasiyetin ve özenin gösterileceğini söylediler. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki