Dilovası’nda iftarın 4. Durağı Tepecik Köyü

Dilovası Belediyesi, Tepecik Köyünde verilen iftar yemeğinde köy sakinlerini aynı sofra etrafında buluşturdu.
08 Temmuz 2014, Salı - 16:27

Dilovası Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Ramazan iftarlarında bu yıl da Dilovası halkı aynı sofra etrafında buluşarak birlikte oruç açtı. Dilovası halkı bereket ve paylaşma ayı olan Ramazan'ın tüm güzelliklerini birlikte yaşıyor. 13 noktada düzenlenen sokak iftarlarının rotasında köyler de var.

 

Ramazan ayının 4.  İftar yemeğinde, Tepecik köyü sakinlerini buluşturan iftar yemeğine ev sahibi Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın yanı sıra AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, iftar programına sponsorluk yapan, Dyo Boya yönetiminden Hasan Şerefhan,  Faruk Kıdak, İlhan Sönmez ve Dilovası belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, Ak Parti İlçe Kadın Kolları başkan ve üyeleri, İlçe Gençlik Kolları üyeleri ve Tepecik Köyü Muhtarı Tacettin Güler katıldı.

 

İFTARA YOĞUN KATILIM

 

Tepecik köyü sakinlerinin katılımı bir yana, cıvar köylerden de vatandaşların da teşrif ettiği etkinlikte, Dilovasının merkez mahallelerinden de katılanlar oldu, araçların yoğun trafiğe neden olduğu köy meydanına sanayi kuruluşları çalışanları ve yönetimleri de katıldı.

 

HEP BERABER ÇALIŞACAĞIZ

 

İftar yemeği öncesi kısa bir selamlama konuşması yapan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, rahmet, bereket ve paylaşma ayı olan Ramazan'ın güzelliklerinin Dilovası’nda yaşandığını belirterek, "Mübarek Ramazan ayında Dilovası’nın her yerinde olmak, manevi kültürün her yerde yaşanması için elimizden geleni yapmak bir onurdur. Dilovası Belediye Başkanı olarak sizlerle aynı masada olmaktan mutluluk duyuyorum " dedi. Köylere ulaştırılması gereken hizmetlerin sürekli olarak güncellendiğini ve kayıt altına alındığını belirten Başkan Toltar, “Değerli köylerimizden olan Tepecik, hizmet planımızın önemli noktalarındandır. Burada hep beraber çalışacağız” dedi. Cumhurbaşkanlığı seçimlerine de değinen Başkan Toltar, Cumhurbaşkanlığının ülkemizdeki yerine değinerek, etkinliğe katılan vatandaşlara, bir Cumhurbaşkanını daha seçeceklerini ve seçilecek adayın ülkemize şimdiden hayırlı olmasını diledi.

 

BAŞKAN TOLTAR TEŞEKKÜR ETTİ

 

Başkan Toltar yoğun katılımın gerçekleştiği etkinlikte, katılımlarından dolayı Tepecik köyü sakinlerine, programın bir sonraki durakları olan cıvar köylere, Dilovası’nın merkezinde bulunan mahalleliye, sanayi kuruluşları çalışanları ve yönetimlerine, etkinliğe Ak Parti Dilovası yönetimine, üyelerine  ve iftar programına sponsorluk yapan Dyo Boya Sanayi İnşaat Boyaları Fabrika Direktörü Hasan Şerefhan’a, İnsan Kaynakları Müdürü Faruk Kıdak’a ve Kurumsal İletişim Danışmanı İlhan Sönmez’e teşekkür etti.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki