Dilovası’nda İftarın 6. durağı Diliskelesi Mahallesi oldu

Ramazan ayının 14. Gününde, 6’ncı geleneksel iftar yemeği Diliskelesi mahallesinde yapıldı.
13 Temmuz 2014, Pazar - 14:34

 


 


İftar yemeği sonrası bir konuşma yapan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “Rabbimiz bizleri Ramazan ayının sağlık ve mutluluk içinde, Kadir gecesi ve Ramazan bayramına ulaştırsın, sofralarımızdan bereketini eksik etmesin” diyerek temennide bulundu. Dilovası Belediyesi olarak, Diliskelesi mahallesinde, gerekli hizmetleri gerçekleştirerek temellerinden yükseklere çıkarmayı amaçladığı Dilovası ilçesini, hak ettiği yere getirmek için gece gündüz çalışacaklarını belirten Toltar, “halkımızın emanetine en iyi şekilde sahip çıkacak,  hesap verebilecek ve sizlerle sadece bugün değil, her zaman bir arada olacağız, Diliskelesi’nin sorunlarını biliyoruz, eskilerin, tarihin şahitlik ettiği Diliskelemiz, ulaşımın kalesi olacak" dedi. İftar etkinliğinde konuşan İş adamı Necmettin Bitlis, “siz değerli Dilovası halkı ile aynı sofrada olmak beni onurlandırdı, tüm Dilovası halkının Ramazan ayını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

 

AMACIMIZ HİZMET

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “Dilovası Belediyesi olarak hizmet için elimizden geleni yapacağız, belediyemizi 1 kuruş zarara uğratmadan, 1 kuruşunu dahi hizmet için kullanarak vatandaşımızın emanetine sahip çıkacağız. Amacımız siz değerli vatandaşlarımıza hizmet etmektir. Allah birlik ve beraberliğimizi korusun” dedi.

 

ZİRVEDE KALMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Başkan Toltar, 10 Ağustosta yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimine değinerek, halkın ilk defa cumhurbaşkanını seçeceğini belirtti. Toltar, “hizmetleri, reformları gören halkımız, Dilovası’nda yaşanan yenilikleri ve gelişimi de görmüştür. Dilovası halkının en iyi olanı seçeceğine inanıyorum, ilk defa cumhurbaşkanını seçecek olan halkımız, referandum oylamasında Kocaeli ilimizde birinci sıradaydı. İnşallah zirvede kalmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki