Dilovası’nda Kurban Satış ve Kesim Yeri Belirlendi

Dilovası'nda yaklaşan Kurban Bayramı öncesi kurban satış ve kesim yeri belirlendi.
14 Eylül 2014, Pazar - 13:27

Dilovası'nda yaklaşan Kurban Bayramı öncesi kurban satış ve kesim yeri belirlendi. İlçede geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da belediye tarafından kurban satış ve kesim yeri Belediye garajının yanında bulunan Pazar Yeri oldu.

 

Kurban Bayramı yaklaşırken, Dilovası’nda kurban satış ve kesim yerleri belirlendi. İlçede park, cadde, sokak, meydan gibi umuma açık ve çevre hijyen şartları yeterli olmayan mahallerde kurban kesimine kesinlikle izin verilmeyecek. Kurban kesim yerleri dışında belirlenen usul ve esaslara aykırı olarak kurban kesenler hakkında yasal işlem yapılacağı hususu, mahalli mutat vasıtalarla vatandaşlara önceden duyurulacak. Dilovası’nda kurban satış ve kesimi yapılmak üzere Mimar Sinan Mahallesi İstiklal Caddesinde bulunan Belediye garajının önü olarak belirlenmiştir.

 

Kurban Bayramı öncesi kurban satış ve kesim yeri belirlenmesi ile ilgili olarak açıklamada bulunan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar,” Kurban satışı için memleketlerinden gelen esnafımızın ve Dilovalı hemşerilerimizin tüm ihtiyaçlarının düşüldüğü daha hijyenik ve düzenli kurban pazarını hizmete sunacağız" dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki