Dilovası’nda protokol birlikte iftar yaptı

08 Temmuz 2015, Çarşamba - 15:56

Dilovası Kaymakamlığı ve Dilovası Belediyesinin organizasyonuyla ilçedeki kamu kurum ve kuruluşlarının yönetici ve müdürleri birlikte iftar açtılar

Dilovası Tavşancıl Sahil Restoranda düzenlenen iftar yemeğine İlçe Kaymakamı Hulusi Şahin, Belediye Başkanı Ali Toltar, Jandarma Komutanı Deniz Barış Keser başta olmak üzere ilçedeki tüm kamu kurum ve kuruluş yönetici ve müdürleri, belediyedeki birim müdürleri, mahalle muhtarları katıldı.

İlçede değişik kurum ve kuruluşlarda olarak görev yapan yöneticilerin birbirleriyle var olan diyalog ve koordinasyonlarının daha artmasına ve gelişmesine vesile olana iftar yemeğinde bir konuşma yapan Belediye Başkanı Ali Toltar, Ramazan ayının birlik beraberlik ayı olduğunu belirterek hepinizin ramazan ayınızı tebrik ediyorum. Ramazan birlik ve beraberlik ayıdır. Bizler de bu ekip Kaymakamımızın öncülüğün de birim müdürlerimiz ile birlikte bir araya geldik. Öncelikle bizler ilçe olarak şanslıyız böylesine değerli bir Kaymakam ile çalışmaktan onur duyuyorum. İnanıyorum ki sizler de benim gibi düşünüyorsunuzdur. Bu ülkenin değerli yöneticilerinden birisidir. Makamlar gelip geçici hepimiz kader çizgimizde ki rolü oynuyoruz. Önemli olan makamlar, görevler bittikten sonra hoş bir seda bırakmaktır. Bizler halka karşı mesulüz, halka da hizmet ediyoruz. Hepinizle gurur duyuyorum. Allah sizlerden razı olsun dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki