Dilovası’nda sokaklar daha temiz..

05 Mayıs 2015, Salı - 13:58

Dilovası Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Belediye Başkanı Ali Toltar’ın talimatıyla ana arter ve caddeleri periyodik olarak sabunlu su ile yıkanıyor.

 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, daha temiz bir Dilovası için ekiplerin çalışmalarına devam ettiğini ifade ederek, şehrin gelinde başlattıkları temizlik çalışmaları kapsamında vatandaşların daha hijyen bir ortamda yaşamaları için cadde ve sokakların sabunlu su ile yıkanmaya başlandığını söyledi.

Belediye Başkanı Ali Toltar; “Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz, çöplerin toplanması, süpürülmesi ve yıkanmasının ardından kalan izleri yok etmek amacıyla ana arter, cadde ve sokaklarımız bir plan ve program kapsamında belli aralıklarla, sabunlu su ile yıkanıyor. Vatandaşlarımızın daha temiz bir Dilovası ile karşılaşmaları için bütün çalışmalarımızı yerine getiriyoruz.

Dilovası’nda yaşayan vatandaşların rahatı ve sağlığı için çalışmaların aralıksız şekilde devam edeceğini belirterek,  Öncelikli işimiz hizmet ve halkımızın memnuniyetidir dedi. “

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki