Dilovası’nda sünnet heyecanı başladı

28 Temmuz 2015, Salı - 14:29

Dilovası Belediyesince ilçe genelinde sünnet çağına gelmiş çocukların sünnet ettirilmesi için Anadolu Sağlık Merkezi doktorlarınca meyaneleri yapılıyor.

Dilovası Belediyesinin düzenlediği geleneksel sünnet şöleni için geri sayım başladı. 307 çocuğun sünnet edileceği çocukların ön muayeneleri yapılarak 4 Ağustosta yapılacak sünnete elverişli olup olmadıkları belirlendi.

Belediye Kültür Merkezinde Anadolu Sağlık Merkezi’nin Doktor ve sağlık görevlileri tarafından ön muayeneleri yapılan sünnet çocuklarında sağlık yönünden olumsuz olanların tedavi süreci başlatılarak sünnete hazır hale getiriliyor.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar çocukların ve ailelerin sünnet heyecanını şimdiden yaşamalarını görmenin mutluluğunu taşıdığını belirterek “Yavrularımızın sünnetlerini 4 Ağustosta yaptıracağız. Yavrularımızın sünnetlerinin sağlıklı olması için ön muayeneden geçirilmesi sağlanmış, sağlık sorunları olanların tedavi süreçleri böylelikle hemen başlatılmış olmuştur. Sonrasında da büyük bir sünnet şöleni çocuklarımızın ve ailelerinin mutluluğunu taçlandırmış olacağız. Amacımız, sosyal belediyecilikte de Dilovasını arzulanan ve istenilen zirve noktalara taşımaktır” dedi.    

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki