Dilovası’nın Köklü Aileleri Ak Parti dedi

Dilovası’nda geniş bir nüfuza sahip olan Laç ailesi, Kahriman ve Kaşar ailelerinin de desteği ile AK Parti’ye büyük bir katılım gerçekleştirdiler.
18 Şubat 2014, Salı - 16:03

AK Parti Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’a destek her geçen gün artıyor. Dilovası’nın önemli ailelerinin destek verdiği Toltar’a önceki günde Laç ailesi tam destek verdiğini açıkladı. Recep Laç’ın önderliğinde bir araya gelen aile fertleri İlçe teşkilatına toplu olarak gelerek destek gösterisinde bulundular. Recep Laç’a aile dostları olan Kahriman ve Kaşar aileleri de destek verdi.

 

DESTEK SÖZÜ

Bağdat Caddesi’nden AK Parti ilçe Teşkilatına kadar yürüyerek gelen Recep Laç, ailesi ve dostları ilçe binası önünde açıklama yaptılar. Açıklamayı yapan Recep Laç, “Dilovası’nın hizmet alabilmesi için AK Parti kadrolarına ihtiyacı var. Dilovası’nın aydınlık yarınlarının inşaası için Laç ailesi başta olmak üzere bize destek veren can dostlarımız Kahriman ve Kaşar aileleriyle birlikte AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar’a destek vereceğiz.”dedi.

YAŞANABİLİR DİLOVASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Laç ailesile birlikte Ali Toltar’a destek veren Kahriman ve Kaşar ailelerini ilçe teşkilatı önünde bekleyen AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar, yaptığı açıklamada “Bize destek sunan Laç, Kahriman ve Kaşar ailelerine teşekkür ediyorum. Dilovası’nın geleceği için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız ve Dilovası’nın yaşanılabilir bir kent olması için çalışacağız.”dedi. Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman’da katılım yaparak AK Parti’ye destek veren Laç, Kahriman ve Kaşar ailelerine teşekkür ederek daha yaşanabilir bir Dilovası için AK Parti kadrolarının devam etmesi gerektiğini söyledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki