Doğa için pedal çevirdiler

Doğa için pedal çevirdiler
22 Nisan 2016, Cuma - 17:28

Doğa için pedal çevir sloganıyla, yola çıkan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü izcileri, iki gün boyunca zorlu parkurlarda pedal çevirdi.

 Faaliyete 30 bisikletli izcinin yanı sıra Kağıtspor eğitimci liderinden Fatih Akbaş ve izci gönüllüleri de katıldı. Doğayı korumak ve farkındalık göstermek için yola çıkan başarılı izciler, Samanlı Dağlarının eşsiz doğasında 30 kilometrelik parkur boyunca iki gün boyunca pedal çevirdiler.
 
KAMP ATEŞİ YAKTILAR
Kuzuyayla tabiat parkında başlayan kamp, Altınoluk yaylasıyla devam etti. İzciler daha sonra Karaoluk Yaylasında öğle yemeği molası veridi. Molanın ardından izciler, Pazarçayır İzcillik ve Doğa Sporları Merkezine ulaştı. İzciler, kamp merkezinde izci ateşi yaktı. Kamp ateşi programında konuşan Kağıtspor eğitimci liderlerinden Fatih Akbaş, sanayi kenti olmamıza rağmen ilimizin dört bir yanının doğa harikalarıyla çevrili olduğunu ifade etti.
 
SERİNDERE’DE SON BULDU
Kampın ikinci Gününde Pazarçayır izcilik ve Doğa Sporları Merkezinde yola çıkan izciler,  Yaygınca, Örnekköy güzergahı üzerinden Serindere köyüne kadar uzanan parkurda pedal çevirdiler. Faaliyet Serindere Kanyonunda son buldu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki