YAKINTAKİP MEDYA--Ak parti Çayırova kadın kolları başkanı Seyhan Dönmez yeni yönetim kurulu ile birlikte Çayırova belediye başkanı Bünyamin Çiftçi'yi makamında ziyaret etti

BAŞKAN ÇİFTÇİ: HEP BİRLİKTE FİKİR BİRLİĞİ İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ

Kadınlarla beraber çalışmaktan gurur duyduklarını söyleyen Başkan Bünyamin Çiftçi, "Bizler  Belediye Başkanlığı olarak her zaman teşkilatlarımızın yanındayız. Onlarla birlikte yol yürümekten de gurur duyuyoruz. İnşallah Çayırova ailesini Çayırova kadınını hep birlikte el birliği ile bir yere taşımak içinde çalışıyoruz ve fikir birliği ediyoruz. Müthiş de bir uyum var. Seyhan Başkanımızın getirmiş olduğu enerji ve ivme de ortada. Kendisine, yönetimde yer alan tüm kadınlara teşekkür eder, yeni yönetime başarılar dilerim" şeklinde konuştu.

DÖNMEZ;BAŞKANIMIZA DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ

Başkan Çiftçi'ye desteğinden dolayı teşekkür eden AK Parti Çayırova Kadın Kolları Başkanı Seyhan Kutbay Dönmez de, "AK Parti Çayırova Kadın Kolları Yönetim Kurulu olarak  Belediye Başkanımız Bünyamin Çiftçi'yi ziyaret etmek istedik. Çünkü her zaman bize destek verdi. Biz bir aile olarak memlekete hizmet etme noktasında devam edeceğiz. Nazik kabullerinden ötürü kendisine çok teşekkür ederim" diye konuştu.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar ve iç mekan