Dualar Köksal İçin Okundu

Dualar Köksal İçin Okundu
12 Aralık 2016, Pazartesi - 12:07

Bir sene önce genç yaşta aramızdan ayrılan Tamer Köksal Unutulmadı Bölgemizin spor camiasında yaptığı başarılı hizmetler ile gençleri spor ile yön veren Çayırovanın her kesim tarafında sevilen siması (Merhum) Tamer Köksal için Kuran-ı Kerim okutuldu ve dualar yapıldı.

Köksal ailesi tarafından Çayırova Fatihspor kulübünde yapılan okunan mevlidi  şerif programına Köksal Ailesi’ni Çayırovalılar, spor camiası, yakın dost ve akrabaları yalnız bırakmadı.

KÖKSAL AİLESİ EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Çayırovanın en eski ve kurucu ailelerinden olan Köksal ailesi düzenledikleri mevlit programına katılanlarla tek tek ilgilendiler ve sonunda da şu açıklamayı yaptılar “Mevlid programına katılarak acılarımızı paylaşan eş ve dosta, gerekse (Merhum) Tamer Köksal büyüğümüzün ölümünün 1. Ci yıl dolayısı ile münasebetiyle düzenlediğimiz Kuran-ı Kerim okumasına katılan herkese teşekkür ediyorum ve katılım sağlayan herkesten de haklarını helal etmelerini istiyorum dediler” Bölgemizin spor camiası, Çayırovanın sevilen hocaları, STK başkanları, mahalle muhtarları, ailenin yakınları ve kalabalık cemaat katıldılar. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki