Duman Ailesinin Mutlu Günü

Duman Ailesinin Mutlu Günü
26 Eylül 2016, Pazartesi - 16:06

Çayırovanın Tanınan Sevilen Siması Aşkın Duman’ın Biricik Torunu Eymen Erkekliğe İlk Adımını Attı. Enise – Erkan Duman ailesinin biricik oğulları Eymen dost ve sevenleri arasında erkekliğe ilk adımını attı.

Çayırova’nın Sevilen ailesi Duman Ailesi Sünnet Merasiminde tüm dost ve sevenleri ile birlikte Oğullarının mutluluğunu birlikte yaşadı.  Hafta sonu bölgemizin gözde mekanı olan Yeşil Vadi Düğün Sarayında Gerçekleşen Sünnet törenine katılım yoğun oldu. Renkli karelerin yaşandığı salonda Duman ailesini yalnız bırakmayan dost ve sevenleri ilahiler ve dualar eşliğinde semazen gösterisi ayrı bir güzellik kattı. Duman ailesi misafirleri ile yakından ilgilendiler.

Sünnet Töreninde Renkli Kareler Yaşandı

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ve Çayırova AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç ve yönetimi Duman ailesini mutlu günde yalnız bırakmadılar erkekliğe ilk adımını atan Eymen’e hediyelerini taktim ederek mutluluklarına ortak oldular.

Duman Ailesi Ev Sahipliği Yaptı

Sünnet törenine Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çayırova AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç ve yöneticileri, Çayırova AK Parti Eski belediye başkan adayları Bünyamin Laçin, Servet Günay ,Mustafa Usta, Çayırova AK Parti belediye meclis üyeleri, Çayırova Saadet partisi meclis üyesi Ali Uçar, Çayırova Giresunlular dernek başkanı Aydın Turan ve yöneticileri Bölgemizdeki Giresunlular ve önde gelen genç iş adamları erkekliğe ilk adımını atan Eymen’i bu mutlu günde yalnız bırakmadılar ve hediyelerini taktim ederek tebrik ettiler. Çayırova’dan çok sayıda Giresunlular Sünnet töreninde buluştular. Ayrıca Duman ailesi öncülüğünde Aydınlar Et Lokantası Salonun deneyimli ekibin hazırlığı sünnet yemeğini misafirlere sunmanın mutluğunu yaşadılar. Duman ailesi erkekliğe ilk adımını atan Eymen ile gurur duydular. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak Delikanlılığa ilk adımını atan genç kardeşimizi kutluyoruz ilerisindeki hayatında başarı dileklerimizi sunuyoruz.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki