Dünya Tarihi Yeniden Yazılıyor

Dünya Tarihi Yeniden Yazılıyor
26 Temmuz 2016, Salı - 15:01

Darbe girişiminin ardından, yurdun pek çok yerinde halk sokaklarda nöbet tutmaya devam ediyor

 

15 Temmuz vatana darbe girişiminin ardından bütün geceyi sokaklarda geçiren vatandaşlar, bu hain darbecilerin sonu gelene kadar sokaklarda nöbet tutmaya devam edeceklerini belirtiyorlar.

15 Temmuz akşamı vatanımızın bölünmez bütünlüğüne, milletimizin birliğine, göz diken hainler bir bir toplanıp hesaba çekilene kadar meydanlardayız açıklaması yapan vatandaşlar, Bir tarih artık yeniden yazılacak. Bir tarih bu ülkenin Cumhurbaşkanının yürekli davranışını, tüm siyasi parti liderlerinin konu vatansa nasıl bir araya gelebildiğini, bu milletin vatan sevdasını, yediden yetmişe her Türk vatandaşının asker olduğunun bir kez daha altını çizerek yazacak.

Arap ülkelerinde oynanan oyunun Türkiye cumhuriyeti üzerinde oynamaya çalışanlar şunu gördüler ki, Türk milleti içinde barındırdığı her etnik kesimle iç içe kardeş gibi yaşamaktadır. Bizleri başka ülkelere benzetmeye çalışan Siyonist güçler tarih boyunca unutamayacakları tokat yediler. Artık Dünya tarihi 15 Temmuz itibarı ile yeniden yazılacak, Dünya Tank’a kafa atan Türk gencini,anneleri,bacıları mermilere karşı gülerek koşan bir  halkı yazacak, uçaklardan atılan bombalara karşı Allah’u ekber nidalarıyla darbecilere karşı direnen bir nesli yazacak. Bu meydanlar dünya tarihinin yeniden yazılacağı günün göstergesidir diyen vatandaşlar, hainler şunu bilsinler ki ecdadımız bu vatanı kanlarını vererek bizlere emanet ettiler. Bizlerde canımız pahasına bu vatanı beklemeye devam edeceğiz.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki