DURMAK GİBİ BİR LÜKSÜMÜZ YOK

23 Şubat 2015, Pazartesi - 14:14

Ak parti Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç ilçe başkanı olduğu günden beri farklı hareketler sergileyerek adeta siyasette ezber bozmaya devam ediyor. Seçildiği günden itibaren seçim çalışması yapar gibi sahaya inen Zafer Kılıç, partisinin gücüne güç katabilmek için yoğun program temposuna hız vererek çalışmaların dozunu artırdı.

Gündemdeki konularla alakalı gazetemize açıklamalarda bulunan Kılıç, partisinin geçmişten bugüne kadar yaptığı çalışmaları hakkında bilgi vererek önümüzdeki seçimlerdeki hedeflerini açıkladı.

Kılıç;Öncelikle şunu belirtmek isterimki,Partimizin kuruluşundan beri bu davaya hizmet etmiş, kurucu yönetimlerimizden tutun, senelerdir cansiperane şekilde her kademesinde görev yapan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Geçmişten buyana büyük öz veriyle partimize değer katan dava arkadaşlarımız bizler için çok önemli. Partimiz bugüne gelinceye kadar yerelde ve genelde çok büyük hizmetlere imza attı. Bizlerde yeni yönetimimizle beraber gece gündüz demeden İnşallah çalışmaya devam ediyoruz.

PARTİNİZ ZATEN İKTİDAR, NEDEN BU KADAR TEMPOYU YÜKSEK TUTUYORSUNUZ?

Partimizin iktidar oluşu bizleri hiçbir zaman şımartmadı,şımartamazda,çünkü biz seçimlere çalışan yatırım yapan bir siyasi hareket değiliz. Kurucu genel başkanımız, Sayın Cumhurbaşkanımızın da söylediği gibi hedefleri olan bir ülkeyiz, ülkemizin geleceği için, gelecek nesillerimiz için çalışıyoruz, seçim yatırımı değil ülkemizin lider ülke olması için karınca kararınca yerelden genele giden yolda çalışıyoruz, çalışmak zorundayız, çünkü hedefleri olan bir partinin hizmetkârlığına talip olduk.

SEÇİMLERDE HEDEFİNİZ NEDİR?

Hedef lider ülke, Hedef 2023 genel başkanımız, başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun da sık sık gündeme getirdiği lider ülke olma gayretimiz çabalarımızın bütünlüğünü oluşturmakta. Dediğim gibi yerelden genele hedef ülke gayesi için ben ve arkadaşlarım durmadan, yorulmadan çalışmak bilincindeyiz. Bizlerin durmak gibi bir lüksü yok,Çayırova ilçesinde girilmedik ev bırakmayacağız Allah nasip ederse. Sayın belediye başkanımız Şevki Demirci ile beraber hız yakalayan ve uyumlu olan bir teşkilatımız var. Sayın belediye başkanımız halkın içerisinden gelen, halkın ne istediğini çok iyi bilen birisi. Bu konuda da çok şanslı bir ilçe başkanıyım. Eğer farkındaysanız Belediye başkanımız Makamda oturan değil, halkın içinde olan bir isim.Çayırova halkının ihtiyaçlarını çok yakından biliyor ve projelerini isteklere göre şekillendiriyor. Dolayısıyla elimiz çok daha güçlü,yerel bazda baktığımızda ilçe başkanı olmadan öncede söylediğim gibi seçimlerde İnşallah yüzde 60 gibi bir oy alarak ilk hedefimize ulaşmış olacağız.

 

 Asıl hedefimiz önümüzdeki Haziran ayında  gerçekleşecek olan seçimlerde partimizin milletimize verdiği bir söz vardı onu gerçekleştirmek. 60’lı yıllardan beri devam eden 12 Eylül darbesinin getirdiği anayasa ile yönetilmekten kurtulmak için meclisimizin ihtiyacı olan 330 çoğunluğu sağlayarak Allah’ın izni ile bu anayasayı değiştirmek için çalışacağız. Biz bu hedefe ulaşmak için Çayırova ilçesinden işaret fişeğini yaktık, gece gündüz durmadan çalışmaya devam edeceğiz.

SAYIN BAŞBAKAN İL KONGRESİNDE 10 MİLLETVEKİLİ İSTEDİ, SİZCE BU ORAN TUTARMI?

Evet sayın genel başkanımız, başbakanımız Kongrede 10 milletvekili istedi.Bizler sayın başbakanımızın istekleri doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz.2023 lider ülke Türkiye hedefi hepimizin özlemi ve bu özlem içerisinde partimizin programlarını uyguluyoruz.Partimizin hedefleri arasında yaşanılabilir kentler,mutlu insanlar, işte bizi her zaman dinamik tutan bu hedefler. Sayın başbakanımızın gösterdiği hedef ne kadar tutar onu seçimlerde İnşallah hep beraber yaşayıp göreceğiz.Ama şuna inanıyorum ki Çayırova ilçemizde yüzde 60 hedefimiz Allah’ın izniyle gerçekleşecek, Kocaeli ilimizde de En yüksek orana çıkacağımızı tahmin ediyorum.

SİYASETTE BAŞARINIZIN SIRRI NEDİR?

Ben iş hayatımda olduğum gibi, siyasi hayatımda da hep desturlu olmuşumdur. Siyaset gönül vermekle başlıyor. Ben gençlik kollarından itibaren bu davaya gönül verdim. Dünya lideri bir şahsiyetin partisinde siyaset yapmak bizlere nasip oldu.Dava her şeyin önünde geliyor, ülkemizin on sene öncesi ile on sene sonrasını kıyasladığımızda zaten çok şey söylemeye gerek kalmıyor.Herşey ortada biz öncelikle kurucu genel başkanımıza inanmış, gönül vermişiz. İnandığınız değerlere gönül verir çalışırsanız başarı zaten kendiliğinden gelecektir, zaten başarıda şahsımıza ait değil camiamıza aittir. Bizlerde ben yok, biz var, birlik var, beraberlik var, Kardeşlik var başarı işte bu birrlikte,beraberlikte.Yani biz hep birlikte biziz ayrımız gayrımız yok.

 

Kısacası şöyle söyleyebiliriz, Yeni Türkiye yolunda dinlenmeden, durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Halkımız her şeyin farkında artık, halkımız biliyor ki, Ak parti seçimlere çalışan bir parti değil, ak parti insanın doğumundan ölümüne kadar her alanda halkımızın yanında olan bir parti.Başta da söylediğim gibi bizlerin derdi oy derdi değil, bizlerin derdi milletimiz, bizlerin derdi ülkemiz, onun için bizlerin durmak, yorulmak gibi bir lüksü yoktur.

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki