Dursun Ali Erzincanlı Körfez'de Gönülleri Fethetti

Dursun Ali Erzincanlı Körfez'de Gönülleri Fethetti
20 Haziran 2016, Pazartesi - 12:58

Körfez Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri kapsamında, Körfezlilerle bir araya gelen Dursun Ali Erzincanlı, dinleyicilere duygu dolu anlar yaşattı. 
Körfez Belediyesi, şiirleriyle tanınan Dursun Ali Erzincanlı’yı Körfez Halkı ile buluşturdu. Tütünçiftlik Kültür Merkezi önünde gerçekleşen programa Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın yanı sıra, Körfez Kaymakayamı Dr. Hasan Hüseyin Can, başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, STK yönetici ve üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Şiirlerini Körfezliler için seslendiren Dursun Ali Erzincanlı, Körfezlilerden büyük alkış aldı. Körfez’de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Erzincanlı, Ramazan Etkinlikleri dolayısıyla Belediye Başkanı İsmail Baran’a teşekkür etti. Programın sonunda sahneye davet edilen Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can ve Belediye Başkanı İsmail Baran, Erzincanlı’yı tebrik ederek, "Körfez Belediyesi olarak bu güzel geceye katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum" diyerek kendisine çiçek takdim etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki