MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban ve Cumhur İttifakı meclis üyesi adayları gazetemizi ziyaret ederek bir süre İmtiyaz sahibimiz Macit Kardeş'le görüştüler

 Yerel seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden  MHP Çayırova İlçe Teşkilatı, gazetemizi ziyaret ederek süreç hakkında bilgi verdi.

TÜM GÜN SAĞADAYIZ

 Gerçekleşen programda MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban'ın yanı sıra MHP Çayırova SKM Başkanı Fatih Kayaoğlu, Cumhur İttifakı meclis üyesi adayları Davut Akçay, Murat Dinç, Şahin Ayaz ve Yusuf Kaplan da yer aldı. Cumhur İttifakı'nın en güçlü oyu alması için mücadele verdiklerini ifade eden Düzdaban, "Çayırova'da yüzde 55'in üstünde oy bekliyoruz. Çalışmalarımızı da bu doğrultuda ilerletiyoruz. Gelecek nesillerin selameti ve ülkemizin 2023 vizyon ülke hedefine ilerlemesi için Cumhur İttifakı var olmalı. Gerçekleştirdiğimiz programlarda Cumhur İttifakı'nın ülke için ne derece önemli olduğundan söz ediyoruz.

ÜLKÜCÜLER ELİNİ DEĞİL, BAŞINI BU YOLA KOYDU

Cumhur İttifakı olarak bizim tek amacımız Türkiye Cumhuriyeti'ni muasır medeniyetler seviyesine çıkartabilmek. Bunun için de ülkücüler olarak elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Çayırova'da yüksek bir oranla Cumhur İttifakı'nı temsil edeceğiz ve liderimizin sözünü yere düşürmeyeceğiz" dedi.