EFE YAPI “Siz Hayal Edin Biz Yapalım”

10 Şubat 2015, Salı - 20:51

 

Gebze’de Efe Yapı Konakları  ile  dikkatleri üzerine çeken Efe Yapı İnşaat, yeni hedeflerini açıkladı. Efe Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Efe, gazetemize yaptığı açıklamada; önümüzdeki yıldan itibaren bölgemize her sene yeni konutlar kazandıracaklarını söyledi.

EFE YAPI SEKTORDE EMİN ADIMLAR İLE İLERLİYOR

Kış, Efe Yapı Konakları’nın kısa sürede bitirilmesiyle  yoğun ilgi gördüklerini hatırlatarak ‘’Gelen talepleri de dikkate alıp  yeni projelere başladık. İnşaat sektörü arz-talep ve güven  döngüsüdür.  Biz 1990 yılından beri sektörün içindeyiz. Gebze’de toplu konut projelerimi alnımızın akıyla bitirdik ve malikler evlerine kavuştu. Edindiğimiz güven ve taşıdığımız tecrübemizle yeni  ve davası projelere başladık. Hedefimiz 2015 yılından itibaren  bölgeye kaliteli Efe Yapı güvencesi ile konutlar kazandırmaktır.’’ dedi.

KOCAELİ BÖLGESİNE KATKI SUNUYORUZ

Bugün geldikleri noktada deneyimli usta çalışanı ile sektörde önemli bir noktada olduklarına dikkat çeken Rıfat Efe, amaçlarının sadece toplu konutta lider olmak değil, ülke ekonomisine katkı sunmak olduğuna da işaret etti. Efe Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Efe, inşaat sektörüne canlılık kazandırdıklarını söylerken de, ‘’Dolaysıyla Gebze bölgesine modern ve çağdaş yapılar kazandırıyoruz. Vatandaşları  ev sahibi yaparak ülkemize   hizmet ediyoruz.’’ şeklinde konuştu.

EFE YAPIDAN YENİ PROJELER

Efe Yapı Konakları ile Gebze’yi zenginleştirmeyi amaçladıklarını ifade eden Rıfat Efe, verdiği bilgiler arasında çarpıcı açıklamalarda yaptı. ‘Gebze’yi zenginleştirme projesi geliştirdik. Haziran ayında  hizmete girecek olan Efe Yapı Konakları bölgemize zenginlik katacaktır.’’ diyen Efe, diğer yeni projeleri hakkında da bilgiler verdi. Yapacağımız yeni konutlar ilgili projelerimizi hayata geçireceğiz satışa başlıyoruz ve beklediğimizin üzerinde ilgi göreceğiz. Efe Yapı’nın yıllara dayalı edindiği güvenin karşılığını bu şekilde görüyoruz dedi.’’ Gaziler Mahallesi 1739 Sokak No. 26 Gebze/Kocaeli www.efeyapi.net adresinden takip edebilirsiniz.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki