Eğitimcilerden Başkan Toltar'a ziyaret

Eğitimcilerden Başkan Toltar'a ziyaret
23 Aralık 2016, Cuma - 12:09

Özel eğitim kurumunda yönetim kurulu başkanlığı yapan Nevzat Coşkun ve yönetimi Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'ı makamında ziyaret etti.

 

KALİTELİ BİREYLER

 

Dilovası Belediye Başkanı Sayın Ali Toltar'ı, makamında ziyaret eden yönetim kurulu İlkokul- Ortaokulları'nda yapılan çalışmalar ve yeni eğitim döneminde planlanan hedefler hakkında bilgi verdi. Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Coşkun, amaçlarının, öğrencileri milli manevi duygularına bağlı bireyler yetiştirmek olduğuna, eğitimin çağdaş ve modern haliyle sunulması gerektiğine ve bu şekilde akademik başarının elde edilebileceğine değindi.

 

ÜLKEMİZİN GELECEĞİNE YATIRIMLAR

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Toltar ise misafirlerine çalışmalarında başarılar dilerken, "Bölgemizde eğitime yaptıkları katkıdan dolayı sayın Coşkun ve yönetimine başarılarılar diliyorum. Eğitime yapılan yatırım ülkemizin geleceğine yapılan yatırımdır. Ülkesine ve milletine hayırlı bireyler yetiştiren sizlerin her zaman yanındayız. Bundan sonrada başarılarınız devam etmesini temenni ediyorum"dedi.

Başkan Toltar’ı ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Coşkun, üyelerden İsmail Keskin, Talat Coşkun, Okul Müdürü Halil Bulut, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki