Ejderoğlu;Farklı pencerelerden bakıyoruz

Ejderoğlu;Farklı pencerelerden bakıyoruz
30 Mart 2016, Çarşamba - 11:18

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun kendisine yaptığı ziyarette konuşan SP İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, “Aynı düşüncelere sahibiz ama bugün farklı pencerelerden bakıyoruz” dedi.

DUYGU DOLU ANLAR

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu bugün MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’ye yaptığı ziyaret sonrasında Saadet Partisi İl Başkanı Sinan Ejderoğlu’nu makamında  ziyaret etti. Ziyarette Başkan Karaosmanoğlu duygu yüklü anlar yaşadı. Karaosmanoğlu, başkanlık makamına geçtiği zaman etrafı dikkatlice inceledi. “Eski yerimizi ziyaret ediyoruz” diyen  Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu, “Eskimeyen yerimizde diyebilirsiniz. Bugün Kent adına istişarelerde bulunuyoruz. Bugün görev bizdedir yarın başkasındadır. Milletin iradesi ne ise o olur” ifadelerini kullandı. 

ŞEHRİMİZİN BAŞKANI

SP İl Başkanı Sinan Ejderoğlu ise Karaosmanoğlu’nun ziyaretlerinden dolayı çok mutlu olduklarını belirtti. Ejderoğlu, “Aynı düşüncelere sahibiz ama bugün farklı pencerelerden bakıyoruz. Aynı şehirde yaşıyoruz, şehrimizin başkanısınız.  Şehrimizin güzelleşmesi size bağlıdır. Şehrin daha iyi duruma gelmesi sizin çalışmalarınıza bağlıdır” şeklinde konuştu. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki