Emeğin Saadeti Çalışıyor

Saadet Partisi Çayırova İlçesi Emek Mahallesi Teşkilatı Kahvaltı Programında Bir Araya Geldi.
30 Ekim 2013, Çarşamba - 14:56

Pazar günü Bolu lezzet lokantasında yapılan kahvaltı programına, Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı İlhami Bayrak, meclis üyeleri Selahattin Güneş, Dursun Demiral ve çok sayıda Emek Mahallesi yöneticisi katıldı. Programa yoğun katılım olmasından dolayı yer sıkıntısı yaşandı.

 

Emek Mahallesinde yaptığı çalışmalarla halk tarafından takdir edilen Saadet Partisi Emek Mahallesi başkanı İbrahim Bakar, ‘’Emek Mahallesinde müşahit ve sandık başkanları tespit çalışmalarının aylar öncesinden tamamlandığını, bundan sonraki süreçte ise gereken çalışmaları güçlü bir mahalle teşkilatıyla yapmaya devam edeceklerini ifade etti.

Çayırova Kötü Yönetiliyor

Programda konuşan Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı İlhami Bayrak, ‘’Ekonomi amaç değil araçtır’’ ÇAYIROVA’NIN kaynaklarını kişisel ekonomik amaç olarak gören zihniyetler, geleceğimize katkı sağlayamadıkları gibi gelecek nesillerinde kirlenmesine yol açmaktadır. Çayırova ilçesinde sözde yatırım olarak harcanan yüzlerce milyon lira ve bir o kadar da borçlanma yapılması, yaşadığımız ilçede gurur duyulacak bir hizmet olmasa gerek’’ dedi. Bayrak son olarak 30 Mart 2014 sabahında Çayırova da Saadet Partisi iktidarıyla, halkın beklentilerine cevap veremeyen idareciler tasfiye olup halkıyla bütünleşen ve insan merkezli düşünen hizmet kadroları iş başı yapacaktır dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki