Emlakçılar’da Kongre 4 Eylül’de

Emlakçılar’da Kongre 4 Eylül’de
09 Ağustos 2016, Salı - 11:33

Kocaeli Emlakçılar Odası’nda kongre tarihi belirlendi. 4 Eylül’de gerçekleştirilmesi planlanan kongrede Kocaeli Emlakçılar Derneği Başkanı Alpay Hacıoğlu’nun ise oda başkanlığına adayolması bekleniyor.

Kurucu başkanlığını Ahmet Pekin’in yaptığı Kocaeli Emlakçılar Odası kongreye gidiyor. 4 Eylül’de gerçekleştirilecek kongre öncesi Kocaeli Emlakçılar Derneği(KEMDER) Başkanı Alpay
Hacıoğlu’nun kongrede aday olması bekleniyor. Hacıoğlu, 9 Ağustos’ta Holiday Inn Otel’de hem adaylığını duyuracak hem de oda sürecine ilişkin açıklamalarda bulunacak.

ODA KURULDU
2004 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Kocaeli Emlakçılar Derneği geçtiğimiz yıl oda olmak için başvurularını yaptı. Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na 502 resmi üyeyle yapılan başvuruda Ahmet
Pekin’in bir grup emlakçıyla birlikte daha önceden oda dilekçesi sunduğu ortaya çıktı. Bakanlık tarafından oda kurulma yetkisi de Pekin’e verildi. Pekin, geçtiğimiz yılsonunda Kocaeli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne bağlı olarak 502 emlakçının desteğiyle Kocaeli Emlakçılar Odası’nın kurulduğunu duyurdu. KEMDER Başkanı Alpay Hacıoğlu ise bu durum karşısında, "Demokratik ve etik değerlere bağlı haiz olmayan bir takım yöntemlerle sektörümüzün Kocaeli’deki tek temsilcisi KEMDER’i saf dışı bırakmaya çalışıyorlar" ifadelerini kullandı. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki