Enes erkekliğe ilk adımını attı

18 Ağustos 2014, Pazartesi - 15:14

 

 

Kocaeli milletvekili M.Ali Okur’un oğlu Enes Okur düzenlenen muhteşem sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımını attı.

 

Kocaeli Milletevekili M.Ali Okur’un oğlu Enes’in  Çayırova Şişecem Cam Mekan Tesisleri'nde  sünnet törenini gerçekleştirildi.

Ankara,Kocaeli ve ilçeleri siyaset ve iş adamları bu sünnet düğününde bir raya geldi.Her ayrıntının düşünüldüğü sünnet düğününde Okur ailesi misafirleriyle yakından ilgilendi.Mulafet partilerininin milletvekileride düğüne katılarak M.Ali Okur ve ailesini yalnız bırakmamaları siyasetin dostluk olduğunu da göstermiş oldu.

Sünnet düğününe, Gebze, Kocaeli İş ve Siyaset dünyasının bir çok ismi katılım gösterdi.Çok sayıda milletvekili, Belediye Başkanları, meclis üyeleri ve  Ak Partili siyasetçiler törende yerlerini alırken Ana Muhalefet partisi CHP'li isimlerde sünnet düğününe katıldılar. Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, yöre dernek başkanları ve muhtarlarda düğündeki yerlerini alan isimler oldu. Başbakan ve Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan ve bakanlar telgraf göndererek Okur ailesinin sevincine ortak oldular. Mehteran Bölüğü eşliğinde sünnet düğün alanına gelen Vekil Okur'un oğlunu davetliler alkışlarla karşıladılar. etti.


Konuklarını kapıda karşılayan ve hepsiyle tek tek yakından ilgilenen Mehmet Ali Okur, düğünde anlamlı bir konuşma yaparak "insan acı ve tatlı gününde dostları ile vardır. İyi ki varsınız. Hoş geldiniz" dedi..

17 Ağustos Marmara depreminin yıldönümüne denk gelmesi nedeniyle bir imam tarafından okunulan Kuran'ın ardından deprem şehitleri rahmetle anıldıktan sonra konuklara yemek ikramı yapıldı. Düğün pastasının kesilmesinden sonra havai fişek gösterileriyle devam eden sünnet düğünü son yıllarda Gebze bölgesinde yapılan en görkemli sünnet düğünü olmuş oldu..

 

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki