Er Bakan Gençlik Spor Kulübü bayanlar penaltı turnuvasında 1. oldu.
Arap Çeşme Spor Kulübünün düzenlediği, 20 takımdan 40 sporcunun katıldığı penaltı turnuvasına Ankara Gençlerbirliği, Tuzla Sahil Spor, Körfez Gençlerbirliği ve Er Bakan Gençlik Spor Kulübü gibi futbol kulüpleri katıldı.
Bayanlar penaltı turnuvasında Er Bakan Gençlik Spor Kulübünü tek başına temsil eden Er Bakan Gençlik Spor Kulübü sporcusu Beyzanur Zengin turnuva birincisi olarak 3000 TL’lik ödülün sahibi oldu.
Turnuva kuralı olan 2000 TL’si sporcuya, 1000 TL’si kulübe olan ödülün tamamını kulübüne veren Beyzanur Zengin; yeni bir kulübüz ihtiyaçlarımız var, Er Bakan Gençlik Spor Kulübüne önce kendi sporcuları sahip çıkacaktır bundan dolayı kendi ödülüm olan 2000 TL’yi kulübüme bağışlıyorum dedi.
Turnuva sonunda turnuva birincisi Beyzanur Zengin’le hatıra fotoğrafı çektiren ve sporcusunu tebrik eden Er Bakan Gençlik Spor Kulübü başkanı Şamil Ayyıldız; kongre sonrası katıldığımız ilk organizasyonda böyle bir başarı elde etmek Er Bakan Gençlik Spor Kulübü ailesi olarak hepimizi çok mutlu etti. Bize bu mutluluğu yaşatan sporcumuz Beyzanur Zengin kardeşimizi tebrik ediyorum ayrıca kendisinin ödülünü ve başarısını kulübümüze armağan etmesi bizleri ayrıca mutlu etmiştir. Bizlerden desteğini esirgemeyen herkesi başarılarımızla mutlu edeceğiz dedi. Ayyıldız, ayrıca turnuvayı düzenleyerek böyle güzel bir etkinlikte bizleri bir araya getiren Arap Çeşme Spor ailesine ve hocası Serkan Hoca’ya da teşekkürü bir borç biliriz diyerek sözlerini noktaladı.