Erbakan Vakfı Konferans Verdi

22 Kasım 2015, Pazar - 13:19

Gebze Kültür Merkezinde Erbakan Vakfı Gebze Temsilciliğinin düzenlediği aylık konferanslarının ikincisi olan Muharrem Ayı Ve Aşura adlı konferansı yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Konferans Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı.

Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Engin Kılıç; yaşadığımız dönemin güncel meselelerinden bahsetti. Yaptığı konuşmada Saadet Partisinin aldığı  yüzde 0.68 oy oranının genel merkez yönetimi tarafından gerçekçi veriler ile ciddi bir şekilde araştırma yapılmalı ve alınan başarısız sonucun ve Milli Görüşün bu duruma gelmesinin müsebbibi olan kişilere gerekli yaptırımların uygulanması gerektiğini vurguladı.

 Kılıç’ ın hemen ardından kürsüye Kocaeli İl Başkanı Yücel Mollaismailoğlu  kısa bir selamlama konuşması yaptı. Konferans konuşmacısı olan Beylikbağı Orhangazi Camii İmam hatibi Ahmet Doğan hoca konferansının ardından ayakta alkışlandı.  Gebze İlçe başkanı Engin Kılıç konuşmasının sonunda hepimizin yakından tanıdığı Ekonomi alanında dünyadaki sayılı otoritelerden biri olan Prof. Dr. Osman Altuğ beyin aralık ayında Konferans konuşmacısı olarak kendilerinin misafiri olacağını belirtti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki