Erbakan Vakfı Müftüoğlu’nu Ağırlıyor

12 Ocak 2016, Salı - 13:16

Başkan Engin Kılıç, 17 Şubat Pazar günü İzmit’te tüm ilçelerin katılımı ile il divan toplantısı düzenleyecekleri, divan toplantısına Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın da katılacağını belirtti. Erbakan Vakfı Gebze Temsilciliği her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği konferanslar kapsamında bu akşam 4’ncü Dönem Milletvekili ve Adalet Bakanı İsmail Müftüoğlu’nu ağırlıyor. Müftüoğlu akşam 19.30’da Gebze Kent Meydanı Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek “Kıbrıs’ın perde arkası” adlı konferansta 1960, 1970, 1974, 2004 ve 2015 yıllarında Kıbrıs ile ilgili yaşananları anlatacak. Erbakan Vakfı Gebze Temsilciliği konferansa tüm vatandaşları davet etti. Öte yandan Müftüoğlu konferans öncesi saat 17.00’de Erbakan Vakfı Gebze Temsilciliği’nde basın toplantısı düzenleyecek.

10 OCAK KUTLAMASI

Engin Kılıç başkanlığındaki Erbakan Vakfı Gebze Temsilciliği yönetimi dün gazetemize konuk olurken 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutladı ve günün anısında hazırladıkları işlemeli tabağı hediye etti.

FATİH ERBAKAN GELECEK

Kılıç ayrıca Milli Görüş lideri Prof.Dr.Necmettin Erbakan için ölüm yıldönümü olan 28 Şubat’ta da Kocaeli’nde bir anma programı olacağını ve yine Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın da Kocaeli’ndeki programa katılacağını kaydetti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki