Eren ailesi'nden Toltar'a destek

Dilovası'nın tanınmış ailelerinden Eren Ailesi, önceki gün AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı'na gelerek Ali Toltar'a destek verdiler.
05 Mart 2014, Çarşamba - 10:01

 
AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar'a hergeçen gün destek artıyor. Dilovası'nın birçok kesiminden büyük destek alan Toltar'a son destek Bedri ve Yasin Eren ailerlerinden geldi. Eren aileleri önceki gün AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı'na gelerek Dilovası'nın AK Parti iktidarı ile çok güzel ve önemli hizmetler aldığını bu hizmetlerin devamı ve Dilovası'nın gelişmesi için 30 Mart yerel seçimlerinde AK Parti Dilovası Belediye Başka Adayı Ali Toltar'ı destekleyeceklerini belirttiler. 
HİZMETLERİN DEVAMI İÇİN AK PARTİ
Eren ailelerinin desteğinden dolayı büyük mutluluk yaşadığını belirten Toltar, "AK Parti ile ülkemiz başta olmak üzere Dilovamızda çok önemli hizmetler almıştır. Bu desteklerin devamıyla inşallah 30 Mart sonrası bizde hizmet kervanımıza devam edeceğiz. Ülkesini seven, yaşadığı kenti seven herkesin bu hizmetlerin devamı için AK Parti'ye destek vereceğini düşünüyorum."dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki