Ermiş Özmen, Halkın Sevgisini Kazanıyor

Ermiş Özmen, Halkın Sevgisini Kazanıyor
22 Haziran 2016, Çarşamba - 14:01

Çayırova Mahallesi Muhtarı Ermiş Özmen, Ramazan Ayı Dolayısı İle Bursa” Projesi Kapsamında Düzenlenen Bursa Ulu Camii Gezisi İçin Çayırova Mahalle Sakinlerini Aileleri ile Birlikte Bursa Gezisine Uğurladı.

Ermiş Özmen, Başkanlarıma Sonsuz Teşekkürler

Çayırova mahallesi muhtarı Ermiş Özmen gazetemize yaptığı açıklamada Mübarek Ramazan ayı içerisinde Bursa gezisi imkanı sunan Sayın Kocaeli büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Sayın Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirciye ayrıca teşekkürlerini sundu. Bursa Ulu Camii gezisine 2 otobüs ile gerçekleşen buluşmada Çayırova mahalle sakinleri her kesim tarafından sevilen Ermiş Özmen, Çayırova mahalle sakinleri ve aileleri ile gezi öncesi sohbet etti. Çayırova Muhtarlığı hizmet binası önünde toplanan gezi kafilesi ile yakından ilgilenen Özmen ailesi Bursa yolculuğu öncesi renkli kareler yaşandı.

Çayırovalılar Ramazan Ayında Günün Yorgunluğunu Attılar

Çayırova Mahalle Sakinleri Muhtar ermiş Özmen öncülüğünde Bursa’nın tarihi ve turistik mekanları olan Cumalıkızık Tophane, Osman Bey, Orhan Bey türbeleri, Emir Sultan, Yeşil Cami, Ulu Cami ve tarihi Kozahan’ı gezdiler. Bursa kültür gezilerine katılan Çayırova mahalle sakinleri de, “Çayırova Mahalle muhtarımız Ermiş Özmen ve emeği geçenlere böylesine anlamlı bir organizasyon için ne kadar teşekkür etsek azdır” şeklinde memnuniyetlerini dile getirdiler.

Ermiş Özmen, Biz Bir Aileyiz

Çayırova mahallesi muhtarı Ermiş Özmen yaptığı çalışmalar ile halkının memnuniyetini kazanmaya devam ediyor. Çayırova Muhtarlığı hizmet binası önünde toplanan gezi kafilesi ile yakından ilgilenen Özmen ailesi Bursa yolculuğu öncesi renkli kareler yaşandı. Mahalle sakinleri ile bir araya gelen Muhtar Ermiş Özmen Muhtarlık hizmet yerimizde yapacağımız çalışmalar ile birlikte hareket edeceklerini belirtti.  Ermiş Özmen, esnaf, sivil toplum kuruluşları ve ev ziyaretlerimizi düzenli olarak yapıyoruz, halkımızın güzel dilekleri ve teveccühleri bize güç veriyor. İnşallah ekibimle beraber başaracağız ve Çayırova mahallemize daha güzel hizmetlere imza atacağız dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki