Ermiş Özmen’den hızlı başlangıç

04 Mart 2015, Çarşamba - 13:39

 

Umreden Dönen Özmen Göreve Hızlı Başlangıç Yaptı Çayırova Mahalle Muhtarlığında Dost ve Sevenleri İle Birlikte Olmaya Devam Ediyor.

Özmen, Dostlarını Ağırladı

Çayırova Mahallesi Muhtarı Ermiş Özmen, Çayırova Mahallesinde Umre Dönüşü Dolayısı İle Kestiği Kurban Adaklarını Kendi Evi Önünde Deneyimli Aşçılar Tarafından Yapılan Et Yemeğini Misafirlerine Kendi Elleri İle Servis Yaptı

ÖZMEN, MÜTHİŞ BİR DUYGUYDU

Özmen, “Buraya gelirken daha önce umreye veya hacca gelenlerin anlattıkları anılarla dolu olarak geldim. En çok Kabe`yi görünce etkilendim. Tabi bundan etkilenmemek mümkün değil, anlatmakta kolay değil. Herkese olduğu gibi bizi de tam içeri girene dek Kabe`ye baktırmadılar” dedi. Allaha şükürler olsun, yolculuğumuz çok rahat ve sıkıntısız geçti. Mekke`de Hira Dağı diğer kutsal mekanlar Arafat, Mina, Müzdelife, Cennetül Mualla gibi yerleri de gezme imkanı bulduk. Dualar ettik. Arap toplumunun bize değişik gelen yaşam tarzlarıyla da karşılaştık. Kabe anlatılmaz yaşamak lazım” dedi.

 

Muhtar Ermiş Özmen Göreve Hızlı Başladı

Çayırova mahallesi muhtarı Ermiş Özmen yaptığı çalışmalar ile halkının memnuniyetini kazanmaya devam ediyor. Mahalle sakinleri ile bir araya gelen Muhtar Ermiş Özmen Muhtarlık hizmet yerimizde yapacağımız çalışmalar ile birlikte hareket ediyoruz. Ayrıca Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ve ekibine her kendilerine yardımlarından dolayı ayrıca teşekkürlerini sundu.  Ermiş Özmen, esnaf, sivil toplum kuruluşları ve ev ziyaretlerimizi düzenli olarak yapıyoruz, halkımızın güzel dilekleri ve teveccühleri bize güç veriyor. İnşallah ekibimle beraber başaracağız ve Çayırova mahallemize daha güzel hizmetlere imza atacağız dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki