ERTUĞRUL KURDOĞLU AİLESİ GÖZDOLDURDU

ERTUĞRUL KURDOĞLU AİLESİ GÖZDOLDURDU
14 Kasım 2015, Cumartesi - 09:53

 

           ÇAYIROVA’NIN ETKİNLİKLERİ BAŞARILARI İLE DİKKAT ÇEKEN OKULU ERTUĞRUL KURDOĞLU ANADOLU LİSESİ TARAFINDAN MUHARREM AYI DOLAYISIYLA BİRLİK VE BERABERLİK DUYGUSUNU PEKİŞTİRMEK HOŞGÖRÜNÜN PAYLAŞMANIN ÖNEMİNİ HATIRLAMAK VE HATIRLATMAK AMACIYLA 11.11.2015 ÇARŞAMBA GÜNÜ ERTUĞRUL KURDOĞLU AİLESİ AŞURE DAĞITARAK PAYLAŞMANIN GÜZELLİĞİNİ GÖSTERMİŞTİR.

                AŞURE GÜNÜ ETKİNLİĞİNE ÇAYIROVA KAYMAKAMI TURGUT ÇELENKOĞLU’NUN YANINDA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI MUHTEREM ARTAŞ, İL MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ ÖZKAN İNCE, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞENER DOĞAN, İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ BÜNYAMİN KÖSE, ÇAYIROVA’DA GÖREV YAPAN KIYMETLİ OKUL MÜDÜRLERİMİZLE BİRLİKTE BASIN MENSUPLARI DA KATILMIŞTIR.

ERTUĞRUL KURDOĞLU ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ EKREM İBİŞ YAPTIĞI AÇIKLAMADA” EKAL AİLESİ OLARAK EĞİTİMDE BAŞARININ ARTIRILMASI, ÖĞRENCİLERİMİZİ BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE YAŞAYAN, ÇALIŞAN VE ÜRETEN BİREYLER OLARAK YETİŞTİRMEK AMACINDAYIZ. BU AMAÇLA ÖNÜMÜZDEKİ YILLARDA DA BU TARZ ETKİNLİKLERLE ÇAYIROVA VE ÜLKEMİZE KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ. BU ETKİNLİKTE BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN TÜM DOSTLARIMIZA VE DESTEKLERİNDEN DOLAYI OKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANIMIZ KADRİYE BALCI VE YÖNETİME TEŞEKKÜR EDİYORUM.” DEDİ.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki