ESNAFIN İLGİ ODAĞI OLDU

06 Mayıs 2015, Çarşamba - 11:10

 

Çalışmalarını aralıksız sürdüren Tahsin Tarhan, esnaf ve Pazar ziyaretlerinde halkla sıcak temaslar kurmaya devam ediyor. Tüm gününü Kartepe’ye ayıran Tarhan, kimi zaman tezgahın ardına kimi zaman da kahvehanelerde oturan halkın masasına geçti, bol bol sohbet etti.

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan, çalışmalarının çoğunu esnaf ve mahallelilerle bir arada geçiriyor. Bu kez de Kartepe’ye çıkarma yapan Tarhan, İl Başkanı Cumhur Karakadılar ve yönetimiyle berabar esnaf ve Pazar erbabını dolaştı.

Herkes O’nu Tanıyor

Ziyaretleri sırasında halkın ilgi ve alakasıyla keyifli bir zaman geçiren Tarhan, bunca yıl yaptığı mücadelenin sonuçsuz kalmadığını görmenin mutluluğunu yaşadı.  Sıktığı her el, oturduğu her masa da insanların ilgi odağı olan Tarhan’a bol bol destek sesleri yükseldi.

Bayındır’a ziyaret

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan programına başlamadan önce ilk olarak evinde beyin kanaması geçiren Gölcük İlçe Başkanlığında sekreter olarak çalışan İnci Bayındır’ın ailesini hastanede ziyaret etti. Bayındır’ın durumu hakkında ailesinden bilgi alan Tarhan, aileye geçmiş olsun dileklerini iletti.

Gölcük’ten ayrılmadan önce yayın hayatına yeni bir ivme katan Gölcük Haber Gazetesini ’de ziyaret eden Tarhan, çalışanlara başarılar diledi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki