Esnaflar Hedef Büyüttü

Bu Haftaki Esnaflar Kahvaltı Programını Blue Cafe & Rentacar Yönetim Kurulu Üyesi Genç İş Adamı Ayhan Demirdelen Öncülüğünde Çayırova’nın Yeni Gözde Mekânı Olan Ziverbey Cafe Restoran’da Gerçekleşen Kahvaltı Programında Bir Araya Geldiler.
15 Ocak 2015, Perşembe - 12:26

Çayırovalı Esnaflar tarafından her hafta Perşembe sabahları gerçekleşen kahvaltı programında günün stresini hep birlikte atmanın mutluluğunu bir arada yaşadılar.

“Esnaflar Örnek Buluşma” programı Çayırovanın sevilen siması genç iş adamı Ayhan Demirdelen tarafından organize edildi. Gen iş adamı Demirdelen, Kahvaltıya katılan firma sahipleri ile yakından ilgilendi.

Esnaflar Etkinliği Hızla Büyüyor

Çayırova’lı esnaflar kahvaltı programında bir araya gelen iş adamları kendilerini tanıttı. Gerçekleşen buluşmada birlik ve beraberlik mesajları verildi, 2015 yılında yapacakları çalışmalar ile ortak hareket ederek ilçede bulunan esnaflarla birlikte hareket edebilmek adına projeler üreteceklerini belirttiler

BSG Mimarlık Başarılarını Anlattı

Çayırova’da yaptığı başarılı çalışmalar ile adından söz ettiren BGS Mimarlık yönetim kurulu üyesi harita mühendisi Emre Baş öncülüğünde firmanın çalışmalarını slayt eşliğinde kahvaltı programına katılan esnaflara tanıttı. Bölgede yaptıkları Mimarlık, Yapı denetim, Zemin Etüt ile ilgili çalışmaları firma adına tanıttı. BSG Mimarlığın hızla büyümekte olduğunu vurguladı. Bölgemizde ve yurt dışında katıldığı yarışmalarda aldıkları başarı ödülleri ile ilçemizi en iyi şekilde temsil ettiklerini belirtti.

Esnaflar her hafta düzenledikleri etkinliklerde firma sahiplerini tanıtarak çalışmaları hakkında da bilgi aktarıyorlar. Çayırova Talebe yurdunun tanınmış siması Asım Köle Hoca kahvaltı programında yerini alarak birlik ve beraberlik mesajları verdi. Yakın Takip gazetesi olarak her zaman Esnaflarımızın yanında olmaya devam ediyor, Esnaflarımızın birlik ve beraberlik adına attıklarımı bu güzel adımı alkışlıyoruz.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki