Esnaflar Okur’u Ağırladı

25 Aralık 2014, Perşembe - 13:21

Bu Haftaki Esnaflar Kahvaltı Programı Çayırovanın Sevilen Siyasetcisi Genç İş Adamı İdris Demir Öncülüğünde Çayırova’nın Yeni Gözde Mekânı Olan Ziverbey Cafe Restoran’da Gerçekleşti.

 Kahvaltı Programında Bir Araya Geldiler.

 

AK Parti Kocaeli Milletvekili M. Ali Okur, Çayırova AK Parti İlçe Başkanı Zafer Kılıç, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çayırova Emniyet müdürü Osman Gül. Kasiad İş Adamları başkanı Nasreddin Bavaş’da katıldılar. Çayırovalı esnaflar tarafından her hafta Perşembe sabahları gerçekleşen kahvaltı programında günün stresini hep birlikte atmanın mutluluğunu bir arada yaşadılar. Oldukça renkli karelerin yaşandı “Esnaflar Örnek Buluşma” programını bu haftaki kahvaltıyı Çayırovanın sevilen siması genç iş adamı İdris Demir tarafından organize edildi. Demir yaptığı açılış konuşmasında Kahvaltı programında bizleri yalnız bırakmayan tüm dost ve sevenlerine teşekkürlerini sundu.

Milletvekili Okur; Halkımızın Hizmetkarıyız

Çayırovada gerçekleşen esnaflar kahvaltı programına katılan AK Parti Kocaeli Milletvekili M.Ali Okur yaptığı açıklamada yapacakları çalışmaları Çayırovalı esnaflar ile paylaştı. Okur, Gebze teknik üniversitesi bölgemize hayırlı olsun diyerek Çayırova Kocaali’ye açılan bir kapıdır ilçeye 2015 yılında atacağımız hizmet adımlarını hep birlikte göreceksiniz diyerek halkımızın verdiği güveni boşa çıkartmayacaklarını belirtti. Kahvaltı programında sizlerle birlikte olmaktan gurur duyduğunu belirten Okur emeği geçen herkese teşekkürlerini sunarak sözlerini noktaladı.

Başkan Demirci; 10 Günde Ruhsat Veren Tek Belediyeyiz

Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci Kahvaltı programında yaptığı konuşmasında ilçeye yapılacak Otogar, Kent meydanı, Çayırova girişine yapılacak olan Kent girişi projelerin müjdesini Çayırova halkı ile paylaştı. Şekerpınarda yaşanan arsa sıkıntılarını 2015 yılının ilk haftasında halkımız ile birlikte olarak çözeceğiz müjdesini paylaştı. Bundan sonra yapılacak bu etkinliklerde birlikte hareket edeceklerini ilçede yaşanan sıkıntılarını hep birlikte çözeceklerini belirtti. Yaşanan imar sıkıntıları ile ilgili yaptığımız projeyi hayata geçiriyoruz10 günde ruhsat veren tek belediyeyiz yatırım yapmak için Çayırovaya gelen müteahhit iş adamlarına kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz Allahın izni ile 2015 yılına Çayırova belediyesi borçsuz bir şekilde hizmet adımlarına kaldığımız yerden devam edeceklerini belirtti. ilçede müteahhitlik yapan iş adamları ile paylaştı. Esnafların yaşadığı sorunları dinleyen Başkan Demirci bire bir cevap vererek artık Kocaeli ilçelileri arasında Ayrıca kahvaltı programında beni davet ederek birlikte sizlerle olduğumuz için emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu. STK Başkanları ve Esnafların sorunlarının da konuşulduğu kahvaltı programında birlik ve beraberlik mesajları verildi.

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki