Esnaflar Seher Vakti Buluştu

29 Ocak 2015, Perşembe - 17:14

Bu Haftaki Esnaflar Kahvaltı Programı Tiar Mühendislik İnşaat Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Genç İş Adamı Ahmet Ayaz Öncülüğünde gerçekleşti.

 Çayırova’nın Yeni Gözde Mekânı Olan Altın Tepsi Cafe Restoran’da Gerçekleşen Kahvaltı Programında Sabahın İlk Işıklarında Bir Araya Geldiler.

Çayırovalı Esnaflar tarafından her hafta Perşembe sabahın ilk saatlerinde gerçekleşen kahvaltı programında günün stresini hep birlikte atmanın mutluluğunu bir arada yaşadılar.

“Esnaflar Örnek Buluşma” programı Çayırovanın sevilen siması genç iş adamı Ahmet Ayaz tarafından organize edildi. Gen iş adamı Ayaz, Kahvaltıya katılan firma sahipleri ile yakından ilgilendi.

Esnaflar Etkinliğine Yeni Yüzler Katıldı

Çayırova’lı esnaflar kahvaltı programında bir araya gelen iş adamları kendilerini tanıttı. Gerçekleşen buluşmada birlik ve beraberlik mesajları verildi, 2015 yılında yapacakları çalışmalar ile ortak hareket ederek ilçede bulunan esnaflarla birlikte hareket edebilmek adına projeler üreteceklerini belirttiler. Esnaflar Buluşması hızla büyüyor yeni yüzler esnaflar programına katılarak bizde varız dediler.

Tiar Mühendislik İnşaat Gayrimenkul Başarılarını Anlattı

Çayırova’da yaptığı başarılı çalışmalar ile adından söz ettiren Tiar Mühendislik İnşaat Gayrimenkul yönetim kurulu üyesi Ahmet Ayaz öncülüğünde firmanın çalışmalarını  kahvaltı programına katılan esnaflara anlattı. Tiar Mühendislik İnşaat Gayrimenkul hızla büyümekte olduğunu vurguladı. Bölgemizde ve ilçemizi en iyi şekilde temsil ettiklerini belirtti.

Esnaflar her hafta düzenledikleri etkinliklerde firma sahiplerini tanıtarak çalışmaları hakkında da bilgi aktarıyorlar. Çayırovalı esnaflar kahvaltı programında yerini alarak birlik ve beraberlik mesajları verdi. Çayırovanın gözde mekanı olan Altın Tepsi çalışanları gösterdikleri hizmetten dolayı esnaflardan tam not aldı. Yakın Takip gazetesi olarak her zaman Esnaflarımızın yanında olmaya devam ediyor, Esnaflarımızın birlik ve beraberlik adına attıkları bu güzel adımı alkışlıyoruz.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki