Esnafları, Ahmet Bulut Ağırladı

19 Mart 2015, Perşembe - 11:41

 

Bu Haftaki Esnaflar Kahvaltı Programını Bulut İnşaat Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Genç İş Adamı Ahmet Bulut Öncülüğünde Çayırova’nın Gözde Mekânı Olan Fırından Cafe Restoran’da Gerçekleşen Kahvaltı Programında Sabahın İlk Işıklarında Bir Araya Geldiler.

Çayırovalı Esnaflar tarafından her hafta Perşembe sabahın ilk saatlerinde gerçekleşen kahvaltı programında günün stresini hep birlikte atmanın mutluluğunu bir arada yaşadılar. Bu haftaki kahvaltı programın misafiri MHP Çayırova ilçe başkanı Fatih Kartal oldu.

 

“Esnaflar Örnek Buluşma” programı Çayırovanın sevilen siması genç iş adamı Ahmet Bulut tarafından organize edildi. Gen iş adamı Bulut, Kahvaltıya katılan firma sahipleri ile yakından ilgilendi.

Esnaflar Etkinliğine Yoğun İlgi

Çayırova’lı esnaflar kahvaltı programında bir araya gelen iş adamları kendilerini tanıttı. Gerçekleşen buluşmada birlik ve beraberlik mesajları verildi, 2015 yılında yapacakları çalışmalar ile ortak hareket ederek ilçede bulunan esnaflarla birlikte hareket edebilmek adına projeler üreteceklerini belirttiler. Esnaflar Buluşması hızla büyüyor yeni yüzler esnaflar programına katılarak bizde varız dediler.

Bulut İnşaat Gayrimenkul Çayırova’ya Değer Katıyor

Çayırova’da yaptığı başarılı çalışmalar ile adından söz ettiren Bulut İnşaat Gayrimenkul yönetim kurulu üyesi Ahmet Bulut öncülüğünde firmanın çalışmalarını kahvaltı programına katılan esnaflara tanıttı. Bulut İnşaat Gayrimenkul hızla büyümekte olduğunu vurguladı. Bölgemizde ve ilçemizi en iyi şekilde temsil ettiklerini belirtti.

Esnaflar Dualarla İş Yerlerini Açtılar

Esnaflar her hafta düzenledikleri etkinliklerde firma sahiplerini tanıtarak çalışmaları hakkında da bilgi aktarıyorlar. Çayırovalı esnaflar kahvaltı programında yerini alarak birlik ve beraberlik mesajları verdi. Çayırovanın sevilen siması Asım Köle hoca tarafından okunan dualar sonrası kahvaltı programı sona erdi. Çayırovanın gözde mekânı olan Fırından Cafe Restaurant çalışanları gösterdikleri hizmetten dolayı esnaflardan tam not aldı. Yakın Takip gazetesi olarak her zaman Esnaflarımızın yanında olmaya devam ediyor, Esnaflarımızın birlik ve beraberlik adına attıkları bu güzel adımı alkışlıyoruz.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki