Esnafların fikrini alacaklar

14 Nisan 2015, Salı - 13:40

 

Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci ve Ak parti Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç esnafın nabzını tuttular

 

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Fatih Caddesi’ndeki esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç ile birlikte caddede esnafları ve vatandaşları dinleyen Demirci, yapılacak projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Halkla sürekli istişare içerisinde olan Belediye Başkanı Şevki Demirci, haftasonu programında Fatih Caddesi’ni baştan sona dolaştı. Burada esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Demirci, aynı zamanda esnafların taleplerini de dinledi. Esnaf ziyaretlerinin yanı sıra yine caddede vatandaşlarla bir araya gelen başkan Demirci, çay evlerinde sohbet edenlere de eşlik etti.

Beraberindeki İlçe Başkanı Zafer Kılıç ile Fatih Caddesi’nde esnafın nabzını tutan Demirci, cadde için yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu. Nisan ayı içerisinde esnaflarla bir toplantı yapılarak caddede yapılacak çalışmaları değerlendireceklerini ve esnafların fikirlerini alacaklarını ifade eden başkan Demirci, Fatih Caddesi’nin kaldırımlar başta olmak üzere yeni den düzenleneceğini ve Arnavut kaldırımı olan taş yolun asfaltlanarak düzenleneceğini ifade etti. Bu anlamda esnaflarla toplantı yapacaklarını kaydeden Demirci, esnafların fikirlerini de alarak yeni çalışmaları caddeye taşıyacaklarını dile getirdi.

Cadde gezisinde vatandaşlarla da ayaküstü sohbet eden başkan Demirci, gelen sorunları da not aldı. Çayırova’nın her bir noktasına hizmet götürme adına çalıştıklarını kaydeden Demirci, gelen talepleri de değerlendireceğini belirtti. Fatih Caddesi’ndeki turunda çay evlerine de konuk olan başkan Demirci ve Kılıç, cadde gezisini burada noktaladı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki