Eynerce Köprülü Kavşağı için ilk adım

19 Nisan 2015, Pazar - 22:00

 

Dilovası’nda yapılacak Eynerce Köprülü Kavşağı kolunda kalacak trafo Büyükşehir Belediyesi tarafından yıkılarak yakın bir mevkide yenisi yapılacak

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Dilovası’nda yapılması planlanan Eynerce Köprülü Kavşağı için ilk adım atıldı. Bu kapsamda ilçenin doğu girişine yonca kavşakla girişlerin kolayca sağlanması amacı ile hayata geçilecek kavşağın kolunda yer alan trafonun yeri değiştirilecek.

YENİ TRAFO İÇİN İHALE

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Ulaşım Yapıları Kontrol Şube Müdürlüğü tarafından Dilovası Eynerce Köprülü Kavşağı kolunda kalan trafonun deplasesinin yapım ihalesi gerçekleştirildi. Köprü kolunda kalan eski trafo yıkılarak yakınında bir mevkide yeni trafo yapılacak.

240 GÜNDE TAMAMLANACAK

Çevre mahallelere ve yol aydınlatması için enerji verecek yeni trafo 400 KVA lık 3×630 A dahili tip A.G. panolu otomatik şli özellikte olacak. İhaleyi kazanan yüklenici firmanın 240 günde yapım işini tamamlaması isteniyor.

 

4 FİRMA KATILDI

Yaklaşık maliyeti 358 bin 458 TL olarak belirlenen ihaleye 4 firma katıldı. İhaleye katılan firma ve teklifleri ise şöyle;

 

FİRMA                                            TEKLİFİ

Eminer Mühendislik                       293.000 TL

Akbayır Elektrik İnşaat                            313.000 TL

Akelsan Enerji Mühendislik          317.940 TL

Meta Makine Elektrik                     330.651 TL

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki