Fahri Ediz Kutlu'dan Deniz Kola'ya Tam Destek.

CHP’den ayrılan ve bağımsız kalan Kocaeli İl Genel Meclisi üyesi Fahri Ediz Kutlu AK Partiden Çayırova Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Kocaeli İl Genel Meclisi üyesi Mimar Deniz Kolo’ya destek verdiğini açıkladı.
22 Aralık 2013, Pazar - 17:37

CHP’den İl Genel Meclisi üyesi seçilen, daha sonra istifa ederek çalışmalarını bağımsız olara devam ettiren Fahri Ediz Kutlu seçimler öncesinde kendisini gibi İl Genel Meclisi üyesi olan Mimar Deniz Kola’ya destek verdiğini açıkladı. Kutlu, Çayırova’da şimdiye kadar başkanlık yapanları haltan uzak kalmakla suçladı, bazı bölgelerin hizmet açısından ihmal edildiğini söyledi.

 

ARTIK BİR BİLEN GÖREVE GELMELİ

 

Çayırova’nın projeleri, idealleri, şeffaf, objektif bir belediye başkanına ihtiyaç duyduğunun altını çizen Kutlu , “Belediyecilikte esas olan halka eşit hizmet değimlidir?  Kim yaptı bu güne kadar bunu: bence hiç kimse! Bence bu işi artık bir bilen yapmalı. Bölgesinde sevilen, başarılı şeffaf objektif, akademik düzeyi yüksek, inanmış hedefleri, projeleri olan sadece ve sadece insan odaklı bir başkan yapmalı” dedi.

 

DENİZ KOLO BU İŞİ YAPAR

 

Fahri Ediz Kutlu seçilecek ismin halkla birlikte hareket etmesi gerektiğini, halkla kucaklaşan, halkla arasına engeller koymayan bir yapıda olması gerektiğini de ifade ederek, “ seçilecek başkan Kendisini başkanlık makamına getiren halkı ile araya siyah camlar koymayan bir başkan olmalı. Cumadan cumaya seçimden seçime halkı hatırlayan değil her zaman halkı ile kucaklaşa bilen bir başkan olmalı. Toplumun inançlarına saygılı, eleştirilere sorgulana bilen bir başkan olmalı.

 

Bu profile uyan bölgeye en iyi hizmeti getirebilecek ve her ideolojiden herkesim tarafından kabullenileceğini inandığın Mimar Deniz Kolo’ya inanıyor güveniyor ve destekliyorum” dedi. Kutlu Deniz Kolo’nun aday gösterilmesi halinde Kolo’nun seçim çalışmalarına katkı sunacağını da söyledi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki