Fatih Erbakan’a Görkemli Karşılama

24 Ocak 2015, Cumartesi - 22:03

Merhum Başbakan Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan Çayırova’da gerçekleşen Ziyarette Sevgi Seli İle Karşılandı. Çayırova Erbakan Vakfının düzenlemiş olduğu Konferansta yaptığı konuşmasında gençlerimizi bilgilendirdi.

Çayırova Belediye kültür salonunda başlayan “Gençliğimiz ve Geleceğimiz” konulu konferansa Çayırovalılar yoğun ilgi gösterdiler. Fatih Erbakan salona girdiğinde büyük bir coşku ile karşılandı. Çayırova Erbakan vakfı Başkanı Aykan Dönmez ve yöneticileri Fatih Erbakan’a yakın ilgi gösterdiler. İstiklal marşı ile başlayan konferans Kuran tilaveti, slayt gösterisi ile devam etti.

Fatih Erbakan yaptığı konuşmasında Gençlerimizi nasıl kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı nasıl aile terbiyesi ile yetiştirmesi gerektiğine vurgu yaptı, ülke gündemi ile yaptığı konuşması ayakta alkışlandı. Çayırova halkı Merhum Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ı bağrına basarak coşku ile karşıladı. Gerçekleşen buluşmada “Mücahit Erbakan sloganları ile salonu bayram yerine çevirdiler. Konferansta Kocaeli Erbakan vakfı il temsilcisi Yücel Mollaismailoğlu, Mehmet Aras, Çayırova Erbakan vakfı Başkanı Aykan Dönmez, Kocaeli Erbakan vakfı ilçe yöneticileri, MHP Çayırova ilçe başkanı Fatih Kartal, Çayırova Saadet Partisi ilçe başkan yardımcısı Mehmet Saraç, AK Parti Çayırova belediye meclis üyeleri Bülent Kanca, Vahit Terzi, STK Başkan ve yöneticileri ile çok sayıda Fatih Erbakan sevdalıları yerlerini aldılar.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki