"FETÖ"cüler yeni tarih verdi: 14 Ağustos

"FETÖ"cüler yeni tarih verdi: 14 Ağustos
02 Ağustos 2016, Salı - 01:19

5 Temmuz darbe girişimi püskürtülürken, Gülen yapılanması bugünlerde 'sabredin' mesajları veren Gülen'in 14 Ağustos'a işaret etmiş olabileceği tahmin ediliyor.

Darbe girişiminin ardından güvenlik güçleri yurdun dört bir yanında operasyonlar başlattı ve Gülen yapılanmasının mensuplarını yakalama çalışmalarını hızlandırdı. 
 
"20 günlük kuluçka"
 
Gülen, açık bir şekilde yapılanmanın mensuplarına 'sabredin' talimatı verdi. Mesajında 'kuluçka' örneği kullanan Gülen, "Ne kadar ağır gelirsen gelsin dişini sık ve sabret. Beklentilerin karşısında kuluçkada yumurtaların 20 gün çevrildiği gibi sabret" dedi.
 
Fetullah Gülen, son sohbetinde ölüm üzerine yaptığı konuşmalar ve kuluçka benzetmesi yaparak 20 gün sabredin demesi, yeni bir saldırının veya suikastlerin şifresini mi verdi? sorusunu akıllara getirdi.
 
Başbakanlık Uzmanı olarak görev yapan ve FETÖ'ye bilgi sızdırdığı gerekçesiyle gözaltına alınan Akif Mustafa Koçyiğit adına açılan Twitter hesabı üzerinden paylaşılmış olan son tweette dikkati çeken bir tarihe işaret edildi.
 
Örgütiçi iletişime dair tweetler paylaşan Koçyiğit'in sabitlediği tweetinde, '14 Ağustos' vurgusu yaptığı görülüyor.
 
Gülen yapılanması mensupları başladı
 
FETÖ yandaşı hesapların da bu tarihe göz diktiği ve şimdiden çalışmalar başlattığı ortaya çıktı.Kaynak:Milli gazete

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki