31 Mart seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını hızlandıran AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı'nda SKM çalışmalarına katılan Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, gün boyu Dilovası'nda seçim çalışmalarına katıldı.

 

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, önceki gün Dilovası SKM çalışmalarına katıldı. Sabah başlayan programlarda kapı kapı dolaşan Işık, akşam saatlerine kadar Dilovası'nda seçim çalışması yürüttü.

IŞIK, GÜNÜ DİLOVASI'NDA GEÇİRDİ

Sabah mahalle muhtarları ve STK Başkanları ile bir araya gelen Fikri Işık daha sonra ilçede ki dernekleri ardından da ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Işık'a Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, İlçe Başkanı Osman Akbulut, AK Parti Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir, İl yöneticisi Fazıl Korkmaz, SKM Başkanı Yavuz Celep eşlik etti.

Işık ve beraberindekiler ayrıca AK Parti'den meclis üyeliği başvurusu yapan meclis üyesi aday adaylarının tanıtım toplantısına da katıldı. Işık ziyaretlerde AK Parti Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir'e destek istedi.

BİR KEZ DAHA AK PARTİ

Işık, "AK kadroların son 10 yılda yaptıkları ortadadır. Dilovası'nın bu hizmetlerine devam edebilmesi için AK Parti'nin burada yine iktidar olması lazım. Biz Dilovası'nın dününü de bugününü de çok iyi biliyoruz. AK Parti'den önce Dilovası adeta kaderine terk edilmiş bir beldeydi. AK Parti ile önce ilçe statüsüne kavuştu. Ardından da Dilovası'nda yapılamayacak bir çok hizmet son 10 yılda yapıldı. Bu hizmetlerin devamı için, Dilovası'nın geleceği için Dilovalı hemşerilerimizden bir kez daha AK Parti'ye ve adayımız Hamza Şayir'e destek istiyorum."dedi.