Fizikmer’den dev yatırım

2005 yılından bu yana Gebze’de fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak hizmet veren Fizikmer, 1 milyon 500 bin dolarlık yatırımla tıp merkezi olarak hizmet vermeye başladı.
09 Şubat 2014, Pazar - 16:21

Fizikmer Tıp Merkezi Yönetim Kurulu üyeleri Uz. Dr. Feyza Akgün, Semih Yeğin ve Genel Müdür Gürkan Akgün konuyla ilgili olarak bir basın toplantısı düzenleyerek yeni yatırım hakkında bilgiler verdiler.

“Yatırımlarımız artarak devam ediyor”

Genel Müdür Gürkan Akgün, “Bugüne kadar fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında verdiğimiz hizmetler ile sadece Gebze değil çevre illerden gelen hastalarımızın güvenini kazandık. Sağlık alanındaki yatırımlarımızı artırarak yeni hizmet binamızda daha konforlu ve farklı branşlarda hizmet veriyoruz” diye konuştu.

FİZİK TEDAVİDE TÜRKİYE’DE İLK SIRADA

Günde ortalama 750-800 hastaya fizik tedavi hastasına hizmet verdiklerini ve bu alanda Türkiye’de ilk sırada olduklarını kaydeden Akgün, yeni yatırımla birlikte sadece fizik tedavi alanında değil Tıp Merkezi olarak Nöropsikiyatri, Dahiliye ve Psikiyatri alanında hizmet vermeye başladıklarını söyledi. Akgün, 24 saat acil ünitesinin ve genel cerrahi hizmetlerine 17 Şubat’ta başlanacağını da sözlerine ekledi.

OBEZİTE, DEPRESYON, ŞEKER HASTALIKLARI

Yönetim Kurulu Üyesi Uz. Dr. Feyza Akün ise, bazı branşlarda özel tedavi yöntemleri bulunduğunu dile getirerek, obezite, ağrı kliniği, depresyon, şeker hastalığı, kansızlık, cinsel işlev yetersizliği gibi hastalıklara yönelik farklı ve etkili tedavi hizmeti sunduklarını söyledi.

Yönetim Kurulu üyesi Semih Yeğin de, 4 bin 500 metrekare alana sahip 11 katlı yeni yerlerinde, 120 personel ile hizmet verdiklerini, personel sayısının önümüzdeki süreçte 170’i bulacağını kaydetti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki