Gebze bölgesinde toplayacak!

Gebze bölgesinde toplayacak!
17 Mart 2016, Perşembe - 20:51

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, haftalık değerlendirme toplantısı yaptı, genel konularla ilgili bilgi verdi.

 Sarıbay, 'CHP Hafızasını topluyor' adlı geçtiğimiz günlerde İzmit’te düzenlenen etkinliğin bir benzerini 10 Nisan’da Gebze, Darıca, Dilovası ve Çayırova’yı içine alacak biçimde düzenleneceğini açıkladı.

GEBZE’DE ÇOK GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPIYORUZ
Gebze’de yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi veren Sarıbay, "Biliyorsunuz her hafa cumartesi günleri Gebze’ye gidiyoruz. Gebze’de çok güzel çalışmalar yapıyoruz. Geçen hafta gittiğimde de Ticaret Odası 
Başkanını ziyaret ettim. Onun dışında esnaflarımızı da ziyaret ediyoruz. ‘CHP Hafızasını Topluyor’ toplantısının bir benzerini Gebze, Darıca, Dilovası ve Çayırova’da yapacağız. Bu toplantıyı ise 4 ilçenin katılımı ile 10 Nisan tarihinde yapacağız" dedi.

25 ARKADAŞIMIZ BİZE AÇILIM SAĞLADI
Sarıbay, "Ben orada arkadaşlarımızın bize yol göstermesini, bize açılım sağlamasını, bizi eleştirmelerini veya neyi yapmamızı ya da yapmamamız gerektiğini söylemelerini istemiştim. Sağ olsun 25 arkadaşımız bize açılım sağladı. Bu konu hakkında hazırladığımız sonuç bildirgesini de hepinize göndereceğiz" dedi. Sarıbay, 18-19-20 Mart’ta Antalya’da il başkanları toplantısına katılacağını, genel başkan Kılıçdaroğlu ile il binası alımı meselesini orada görüşebileceğini umduğunu söyledi. Sarıbay, aylık gazete çıkartma düşüncelerinin olduğunu, bununla ilgili hazırlık yaptıklarını söyledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki