Gebze Buz Patenine Kavuşacak

12 Ağustos 2015, Çarşamba - 12:55

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nca Gebze'ye yapılacak olan Buz Pateni Salonu yapım ihalesi ve yüklenici firma yer teslim işlemleri tamamlandı.

Kocaeli ve Gebze ilçesin de buz pateni sporunun gelişimi ve başarılı sporcuların yetiştirilmesi hedefiyle Gençlik ve Spor Bakanlığı'nca yapılacak olan Kocaeli Gebze Buz Pateni Salonu yapımı resmen başladı. 

YÜKLENİCİ FİRMAYA YER TESLİMİ YAPILDI

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Tesisler Daire Başkanlığınca yapılacak Kocaeli Gebze Buz Pateni Salonu arazisinde inşaatın başlamasına engel bir durum bulunmadığı tespit edilerek yüklenici firmaya yer teslimi yapıldı. Yenikent Mahallesi'ne yapılacak olan Gebze Buz Pateni Salonu yer teslimi Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Tesisler Şube Müdürü Metin Çimli ve Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Gökhan Yavaşer ve yüklenici firma sorumlularının katılımıyla gerçekleştirildi.

 GEBZE BUZ PATENİ YAPIM İŞİ

Sözleşme Tarihi : 06.08.2015,İhale Bedeli : 12 620 000 TL.,İşin Bitin Bedeli : 28.08.2017,Yer Teslim Tarihi (İşe Başlama) 10.08.2015

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki