GEBZE EMNİYETİNDEN YAKIN TAKİP

Gebze İlçe Emniyet Müdürü Güner Yılmaz, okullarda güvenlik önlerinin artacağını belirterek, her okulda iki sivil ve resmi polisin görev yapacağını söyledi. Güner ayrıca uyuşturucu konusunda özellikle velilerin dikkatli ve özenli olmasını istedi.
14 Eylül 2014, Pazar - 13:19

Gebze İlçe Emniyet Müdürü Güner Yılmaz. Okullarda güvenliğin üst seviye çıkacağını ifade eden Yılmaz, “ Bu sene her okullumuzda iki sivil ve resmi polis ekibimiz göreve yapacak. Yine trafik polis ekiplerimize okul servisleri yönelik çalışmalar gerçekleştirecek” dedi.

VELİLERE UYARI Okul öncesinde velilere uyarılarda bulunan Yılmaz, “ Aileler çocuklarının okul giriş ve çıkış saatlerini mutlaka takip etsinler. Özellikle çocuklarının kiminle arkadaşlık ettiğine dikkat etmeliler.  Yine çocuklarını spor faaliyetlerini yönlendirsinler.  Okullarda şüpheli her durumda mutlaka 155 arayarak polis merkezine bilgi versinler. Bu 155 servisimiz tamamen ücretsizdir. Ayrıca arayan kişilerin isimleri saklı kalıyor ve kimse bilgi verilmemektedir” diye konuştu.

MÜCADELEDEN GERİ ADIM YOK Yapılan çalışmalar sonucunda uyuşturucu konusunda düşüş olduğunu kaydeden Yılmaz, “ Uyuşturucu konusunda emniyete yapılan ihbarlar arttı. Bunun sonucunda yapılan çalışmalarda son üç ayda uyuşturucuda kullanımında düşüş yaşandı. Günde 3-4 kişi bu konuda gözaltına alınıyor ve gereken işlemler yapılıyor. Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak uyuşturucu ile mücadelemize kararlı bir şekilde devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki