Gebze Gençliği Hocasını Unutmadı

02 Mart 2015, Pazartesi - 00:17

 

Saadet Partisi Gebze Gençlik Kolları Başkanı Sinan Aras yeni yönetimiyle birlikte 54. Hükümetin Efsane Başbakanı ve Milli Görüş’ün merhum lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocayı kabri başında anarak çalışmalarına start verdi.

Yeni oluşturduğu Gençlik Kollaro Yönetimi ile ilk önce Eba Eyyubel El-Ensari Hazretlerinin meftun bulunduğu Eyüp Sultan Camiinde sabah namazını kılıp İstanbu’un gönül fatihini ziyaret eden Saadet Partisi Gebze Gençlik Kolları Başkanı Sinan Aras ve yönetimi daha sonra Zeytinburnu Merkez Efendi kabristanlığında meftun bulunan 54. Hükümetin Efsane Başbakanı ve Milli Görüş’ün merhum lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocayı kabri başında ziyaret ederek hayır dua da bulundu ve çalışmalarına bismillah diyerek başladı.

 

“ÇALIŞMALARIMIZA BURADAN BAŞLIYORUZ”

Teşkilat çalışmalarına merhum liderimiz Erbakan Hocamızın kabrini ziyaret ederek başlamanın hemde Erbakan Haftası içerisinde olmasının ayrı bir anlamı olduğunu ifade eden Başkan Aras, “Erbakan haftası dolayısıyla Hocamızı kabri başında anmak için yeni yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla geldik. Yaptığımız hatimlerimizin duasını da burada yapıyoruz. Çalışmalarımızın başlangıcını buradan veriyoruz ve hocamızı şahit kılıyoruz. İnşallah Gebze’de Saadetin hakim olması için tüm gücümüzle çalışacağız” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki