Gebze nisan meclisi tamam

Gebze nisan meclisi tamam
03 Nisan 2016, Pazar - 11:46

Gebze Belediyesi Nisan ayı olağan meclisi, Kent Meydanında bulunan meclis salonunda gerçekleşti. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yönettiğinisan meclisinde 2015 yılı başkanlık faaliyet raporu görüşülerek oy çokluğuyla kabul edildi.

Gebze Belediyesi nisan ayı olağan meclisi kent meydanında bulunan meclis salonunda yapıldı. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yönettiği meclis toplantısı bir önceki aya ait karar özetinin oylanması ile başladı. Gündemde bulunan maddelerin tek tek görüşülerek karara bağlandığı meclis toplantısında 1. ve 2. başkan vekili seçimi gizli oyla gerçekleşti. Oylama sonucu Meclis Başkan 1. Vekili İsmet Özgenç olurken 2. Başkan Vekili Celal Çelikbilek olarak belirlendi. Gündemin ikinci maddesinde yer alan 2 asil, 2 yedek meclis katibi seçimi sonucu asil üyeliğe Nilay Ayran ve Mehmet Gökhan Abanoz seçilirken yedek üye Seda Kardeşler Çelik ve Mustafa Ok olarak belirlendi.

ENCÜMEN VE KOMİSYON ÜYELERİ

Encümene seçilen isimler Ufuk Ekinci, Bahtiyar Öztürk ve Ayhan Özek olarak belirlendi. Plan Bütçe Komisyonuna Seda Kardeşler Çelik, Mehtap Yılmazel, Celal Çelikbilek, Tuğba Şensoy ve Yılmaz Bulut. İmar Komisyonuna Hüseyin Yılmaz, Kerim Büyükgöz, Ergün Kahraman, Nilay Ayran ve Murat Erdoğan. Hukuk Dilekçe komisyonuna Oya Tuncel, Sezer Ünlütürk, Musa Çınar, Gülcan Külahlı ve Fahrettin Bostan. Çevre ve Sağlık komisyonuna Mehmet Başaran, Ali Haydar Muratoğlu, Şamil Yalçın, Burak Sarı ve Neşe Celep yapılan gizli oylama ile seçildi. Gündemin 5. maddesi olan 2015 yılı Başkanlık Faaliyet Raporunun görüşülmesi oy çokluğu ile kabul edilirken Başkan Köşker konuyla ilgili meclis üyelerinin sorularını cevaplandırdı. Toplantı sonunda Başkan Köşker yapılan meclisin hayırlı olması temennisinde bulunarak seçimle yeni göreve gelen meclis üyelerine başarılar diledi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki