GEBZE TİCARET ODASI’ NIN MÜKEMMEL HİZMETİ BİR KERE DAHA TESCİLLENDİ

03 Şubat 2015, Salı - 14:12

TOBB Akreditasyon Kurulu tarafından yürütülen Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi 10.dönem sertifika töreni  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde,  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın katılımıyla Ankara’da düzenlendi.

 

Akreditasyon denetimlerinden başarı ile geçerek “A” mükemmel seviyede puan alan Gebze Ticaret Odası’nın (GTO) yenilenen Akreditasyon Belgesi, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Sayman Üye Abdullah Aslantaş, Genel Sekreter Mustafa Yaşar Sekin ve Kalite Sorumlusu Güzin İğdelioğlu’ na takdim edildi.

 

 

Törende konuşan ve beş yıldızlı oda olmanın önemine vurgu yapan TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, "Gururla övüneceğimiz bir camiamız var. 5 yıldızın manası şudur; Bugün 5 yıldızlı olan oda ve borsalarımız, hizmet kalitesi anlamıyla Londra'daki, Paris'teki, Berlin'deki oda ve borsalar, üyelerine hangi standartta hizmet veriyorsa, bu oda ve borsalarla minimum aynı seviyeye gelen beş yıldızlı oda ve borsamızın başkanları ile tüm çalışanlarını kutluyorum.”dedi.

 

Tören ile ilgili değerlendirmede bulunan GTO Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler şu açıklamalara yer verdi;

“Gebze Ticaret Odası olarak ‘üyelerimize ve bölge ekonomisine uzun vadede azami faydayı sağlayabilmek’ parolasıyla yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde, Türkiye genelindeki 365 oda/borsa içindeki en başarılı odalar arasında ilk sıralardaki yerimizi korumanın haklı gururunu yaşamaktayız.  Kalite standartımız ve Oda faaliyetlerimizin A mükemmel seviyede devam ettiği ve iyi uygulamalarla desteklenen örnek bir Oda olduğumuz bir kere daha tescillenmiştir. Bizlere göre başarı bir varış noktası  değil, bir yolculuktur. Üyelerimizin ve bölgemizin sınai ve ticari hayatını kolaylaştıracak, hizmet kalitemize yakışan, çağdaş, rekabetçi ve yenilikçi çalışmaları ekip ruhu ile gerçekleştirmeye ve sürdürülebilir gelişime katkı sağlamaya devam edeceğiz. Üye odaklı ve kaliteli hizmet anlayışının tüm gerekliliklerini yerine getirerek başarımızın taçlandırılması sağlayan Genel Sekreterimize ve tüm personelimize özverili çalışmalarından dolayı Şahsım ve Yönetim Kurulu adına teşekkürlerimi sunuyorum.”

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki