GEBZE TÜMSİAD’DAN GENEL MERKEZE ZİYARET

04 Nisan 2015, Cumartesi - 11:58

 

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz ve heyeti, TÜMSİAD Genel Başkanlığı'na seçilen Yaşar Doğan'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Ziyarette,TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz’la birlikte Şube Başkan Yardımcısı Fehmi Okuyucu, Kurumsal Organizasyon Komisyonu Başkanı Muhteren Çay ve Başkan Yardımcısı Mustafa Ok, Sektör Kurulları Komisyonu Başkanı Kerem Genç, İş Geliştirme Ve Yatırım Komisyonu Başkanı Muhittin Yiğit ve Başkan Yardımcısı Hüseyin Usta, Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Ercan Ceylan ve Uluslararası İlişkiler komisyonu Başkanı Yusuf Ekinci hazır bulundu.

TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz, Genel Başkanlığa seçilen Yaşar Doğan ve yönetim kuruluna yeni görevlerinde başarılar diledi. Şube çalışmaları hakkında da bilgiler veren Başkan Korkmaz, Genel Merkezin kendilerine yakın olmasının bir avantaj olduğunu, birlikte önemli projelerde de yer almak istediklerini söyledi.

TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan ise, yeni dönemde tüm şubelerle istişare halinde olacaklarını, birlik ve beraberlik içinde fikir alışverişinde bulunarak yola devam edeceklerini belirtti. Genel Başkan Yaşar Doğan, Gebze Şubesi heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki